fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🎮 Android можна запустити на Nintendo Switch: як це зробити

🎮 Android možna zapustyty na Nintendo Switch: jak ce zrobyty
На Nintendo Switch доступні основні можливості Android, підтримка сервісів Google та навіть додатків Nvidia Shield. Джойстики Joy-Con та контролер Switch Pro Controller також працюють без проблем.

Na Nintendo Switch dostupni osnovni možlyvosti Android, pidtrymka servisiv Google ta naviť dodatkiv Nvidia Shield. Džojstyky Joy-Con ta kontroler Switch Pro Controller takož pracjujuť bez problem.

Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Ентузіасти з порталу XDA Developers розробили набір програм, які дозволяють перетворити ігрову консоль Nintendo Switch на планшет з операційною системою Android. Для роботи доступна модифікована версія Android 8.1 Oreo під назвою LineageOS 15.1. Її можна запустити з карти SD. Про це повідомляє The Verge. 🎲 Що потрібно. Перевірити, чи підходить ваша консоль до перетворення за посиланням. Компютер та кабель USB Type-C. Карта памяті мінімум на 16 ГБ з адаптером для підключення до компютера. 🕹️ Необхідні файли. Версія прошивки LineageOS у залежності від обсягу карти памяті. Набір GApps для Android 8.1 у версії ARM64. Потрібно для сервісів і додатків Google. TegraRcmGUI – програма для відправлення експлойтів на Nintendo Switch. balenaEtcher – програма для запису прошивки на карту памяті. Hetake – завантажувач з вибором операційної системи. https://www.youtube.com/watch?v=FINSGgFCc_o 🖲️ Як встановити. Вставте карту памяті в компютер. Запустіть balenaEtcher, виберіть файл android-XXgb.img.gz та натисніть flash. Процес запису може зайняти близько години, при цьому всі записані раніше дані з карти памяті будуть видалені. Закрийте balenaEtcher. У Провіднику зявляться два нових носії інформації. Перший показуватиме помилку при спробі відкрити його, а другий представляє 2-гігабайтний розділ. Якщо ці накопичувачі не зявились, дістаньте карту памяті та підключіть її ще раз. Помістіть GApps.zip у 2-гігабайтний розділ. Витягніть карту памяті з компютера та вставте її в Nintendo Switch. Розпакуйте zip-файл Hetake. Запустіть TegraRcmGUI. Відкрийте вкладку налаштувань та виберіть Install driver. Поверніться в основну вкладку і виберіть bin-файл Hetake. Підключіть консоль до компютера за допомогою кабелю. У TegraRcmGUI зявиться повідомлення RCM OK. Після цього можна відєднати консоль від компютера. Перейдіть в More Configs, натисніть кнопку додавання гучності та виберіть Switchroot Android. Затискайте кнопку додавання гучності до тих пір, поки не зявиться меню TWRP. Натисніть Install, а потім Select Storage та Micro SD card. Виберіть zip-файл GApps і перемістіть повзунок вправо. Зітріть кеш Dalvik. Якщо при установці GApps зявиться повідомлення про помилку, перейдіть в меню Mount і проведіть перевірку системи. Перезапустіть консоль, знову зайдіть в RCM і ще раз запустіть hetake з компютера. Завантажтесь в Android, але тепер не натискайте на жодні кнопки. На консолі запуститься Android. Завершіть налаштування та встановіть або оновіть додатки NVIDIA в Play Маркеті. 🎮 Які недоліки. глибокий сон не працює, батарея розряджається швидше; автоматичне обертання не працює; при підключенні до док-станції екран вимкнений; при заряджанні не працює індикатор заряджання; деякі додатки некоректно відпрацьовують керування джойстиками; touch screen іноді стає надчутливим і реагує на палець, що проходить повз без торкання. Дивіться трейлер Call of Duty Modern Warfare.
Реклама 👇 Замовити

Ентузіасти з порталу XDA Developers розробили набір програм, які дозволяють перетворити ігрову консоль Nintendo Switch на планшет з операційною системою Android. Для роботи доступна модифікована версія Android 8.1 Oreo під назвою LineageOS 15.1. Її можна запустити з карти SD.

Про це повідомляє The Verge.

🎲 Що потрібно

 • Перевірити, чи підходить ваша консоль до перетворення за посиланням.
 • Комп’ютер та кабель USB Type-C.
 • Карта пам’яті мінімум на 16 ГБ з адаптером для підключення до комп’ютера.

Nintendo switch

🕹️ Необхідні файли

 • Версія прошивки LineageOS у залежності від обсягу карти пам’яті.
 • Набір GApps для Android 8.1 у версії ARM64. Потрібно для сервісів і додатків Google.
 • TegraRcmGUI – програма для відправлення експлойтів на Nintendo Switch.
 • balenaEtcher – програма для запису прошивки на карту пам’яті.
 • Hetake – завантажувач з вибором операційної системи.

🖲️ Як встановити

 • Вставте карту пам’яті в комп’ютер.
 • Запустіть balenaEtcher, виберіть файл android-XXgb.img.gz та натисніть flash. Процес запису може зайняти близько години, при цьому всі записані раніше дані з карти пам’яті будуть видалені.
 • Закрийте balenaEtcher. У «Провіднику» з’являться два нових носії інформації. Перший показуватиме помилку при спробі відкрити його, а другий представляє 2-гігабайтний розділ. Якщо ці накопичувачі не з’явились, дістаньте карту пам’яті та підключіть її ще раз.
 • Помістіть GApps.zip у 2-гігабайтний розділ.
 • Витягніть карту пам’яті з комп’ютера та вставте її в Nintendo Switch.
 • Розпакуйте zip-файл Hetake.
 • Запустіть TegraRcmGUI. Відкрийте вкладку налаштувань та виберіть Install driver. Поверніться в основну вкладку і виберіть bin-файл Hetake. Підключіть консоль до комп’ютера за допомогою кабелю. У TegraRcmGUI з’явиться повідомлення RCM OK. Після цього можна від’єднати консоль від комп’ютера.
 • Перейдіть в More Configs, натисніть кнопку додавання гучності та виберіть Switchroot Android. Затискайте кнопку додавання гучності до тих пір, поки не з’явиться меню TWRP.
 • Натисніть Install, а потім Select Storage та Micro SD card. Виберіть zip-файл GApps і перемістіть повзунок вправо. Зітріть кеш Dalvik.
 • Якщо при установці GApps з’явиться повідомлення про помилку, перейдіть в меню Mount і проведіть перевірку системи.
 • Перезапустіть консоль, знову зайдіть в RCM і ще раз запустіть hetake з комп’ютера. Завантажтесь в Android, але тепер не натискайте на жодні кнопки.
 • На консолі запуститься Android. Завершіть налаштування та встановіть або оновіть додатки NVIDIA в Play Маркеті.

android

🎮 Які недоліки

 • глибокий сон не працює, батарея розряджається швидше;
 • автоматичне обертання не працює;
 • при підключенні до док-станції екран вимкнений;
 • при заряджанні не працює індикатор заряджання;
 • деякі додатки некоректно відпрацьовують керування джойстиками;
 • touch screen іноді стає надчутливим і реагує на палець, що проходить повз без торкання.

Дивіться трейлер🎮 Android можна запустити на Nintendo Switch: як це зробити 1🎮 Call of Duty Modern Warfare — дивіться дебютний трейлер Call of Duty Modern Warfare.

Джерело: The Verge

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: