fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🎬 «Мавка» та «Захар Беркут»: українські фільми викладатимуть безкоштовно на освітню платформу

🎬 «Mavka» ta «Zahar Berkut»: ukraїnśki fiľmy vykladatymuť bezkoštovno na osvitnju platformu
Використання українських фільмів у шкільній програмі допоможе розвіяти міфи про історичних постатей та події.
Vykorystannja ukraїnśkyh fiľmiv u škiľnij programi dopomože rozvijaty mify pro istoryčnyh postatej ta podiї.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Українські фільми та тизери до них будуть розміщуватися на Національній освітній електронній платформі для безкоштовного використання під час освітнього процесу. Про це повідомляє прес-служба МОН. Створять окрему медіатеку, у якій зберігатимуться тизери українських фільмів для заохочування дітей до перегляду стрічок. Готові фільми зможуть використовувати вчителі у навчальному процесі. За словами Міністра освіти Лілії Гриневич, це допоможе вивченню літератури та історії у школах. Це стосується як художніх фільмів, так і документальних. Наприклад, якщо ми говоримо про депортацію кримських татар, у нас є чудовий художній фільм Чужа молитва і є документальний фільм 1944. Вони справляють на дитину емоційний вплив, який допомагає краще все запам’ятати. Лілія Гриневич. Міністр освіти та науки України.. За останні роки в українському кінематографі з’являються стрічки про історичні події та постаті, навколо яких завжди існували міфи. У жовтні виходить прем’єра Захар Беркут, наприклад, чи наступного року – Олекса Довбуш, чи Мавка за Лесею Українкою. Є десятки фільмів, які збігаються зі шкільною програмою. Євген Нищук. Міністр культури України. https://www.youtube.com/watch?v=Hs3AfKhu9pw Читайте також про те, що HBO купила права на показ українського фільму Історія Лізи.
Реклама 👇 Замовити

Українські фільми та тизери до них будуть розміщуватися на Національній освітній електронній платформі для безкоштовного використання під час освітнього процесу.

Про це повідомляє прес-служба МОН.

Створять окрему медіатеку, у якій зберігатимуться тизери українських фільмів для заохочування дітей до перегляду стрічок. Готові фільми зможуть використовувати вчителі у навчальному процесі.

мавка

За словами Міністра освіти Лілії Гриневич, це допоможе вивченню літератури та історії у школах.

Це стосується як художніх фільмів, так і документальних. Наприклад, якщо ми говоримо про депортацію кримських татар, у нас є чудовий художній фільм «Чужа молитва» і є документальний фільм «1944». Вони справляють на дитину емоційний вплив, який допомагає краще все запам’ятати

Лілія Гриневич, Міністр освіти та науки України
.

українські фільми

Афіша фільму «Чужа молитва»

За останні роки в українському кінематографі з’являються стрічки про історичні події та постаті, навколо яких завжди існували міфи.

У жовтні виходить прем’єра «Захар Беркут», наприклад, чи наступного року – «Олекса Довбуш», чи «Мавка» за Лесею Українкою. Є десятки фільмів, які збігаються зі шкільною програмою

Євген Нищук, Міністр культури України

Читайте також про те, що HBO купила🎬 «Мавка» та «Захар Беркут»: українські фільми викладатимуть безкоштовно на освітню платформу 1📺 HBO купила права на показ українського фільму «Історія Лізи» права на показ українського фільму «Історія Лізи».

Джерело: МОН

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: