fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📺 HBO купила права на показ українського фільму «Історія Лізи»

📺 HBO kupyla prava na pokaz ukraїnśkogo fiľmu «Istorija Lizy»
HBO почне показувати фільм «Історія Лізи» з 1 травня 2020 року у Чехії, Словаччині, Угорщині, Польщі, Румунії, Молдові, Хорватії, Словенії, Сербії, Косово, Чорногорії, Боснії та Герцеговині, Македонії, Болгарії.
HBO počne pokazuvaty fiľm «Istorija Lizy» z 1 travnja 2020 roku u Čehiї, Slovaččyni, Ugorščyni, Poľšči, Rumuniї, Moldovi, Horvatiї, Sloveniї, Serbiї, Kosovo, Čornogoriї, Bosniї ta Gercegovyni, Makedoniї, Bolgariї.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Американська кабельна та супутникова мережа HBO придбала права на телевізійні покази та розміщення на VoD-платформі в країнах Центральної Європи української стрічки режисера Олександр Жовна Історія Лізи. Контракт був підписаний з продюсером картини Валерієм Калмиковим. Про фільм. Історія Лізи – це психологічна драма про дві закохані пари. Одна – не зовсім звичайна, друга – зовсім незвичайна. Двоє героїв страждають синдромом Дауна, їх називають ще сонячними дітьми. Та чи є цей світ достатньо сонячним для них? Навряд чи. Тому вони отримали унікальну можливість: потрапити у світ старого, чорного та білого кіно за допомогою незвичайного екрану в магічному кінотеатрі. У фільмі знялися професійні актори та люди із синдромом Дауна. Відео. https://www.youtube.com/watch?v=VJv2LWFRVq4 Проєкт з робочою назвою Солодка ілюзія життя став одним із переможців Девятого конкурсного відбору Держкіно. Коли покажуть. Телепоказ фільму стартує з 1 травня 2020 року у Чехії, Словаччині, Угорщині, Польщі, Румунії, Молдові, Хорватії, Словенії, Сербії, Косово, Чорногорії, Боснії та Герцеговині, Македонії, Болгарії. В українських кінотеатрах фільм планують показати восени 2019 року. Читайте також про те, коли Додому Нарімана Алієва покажуть в українських кінотеатрах.
Реклама 👇 Замовити

Американська кабельна та супутникова мережа HBO придбала права на телевізійні покази та розміщення на VoD-платформі в країнах Центральної Європи української стрічки режисера Олександр Жовна «Історія Лізи».

Контракт був підписаний з продюсером картини Валерієм Калмиковим.

Історія Лізи

Про фільм

«Історія Лізи» – це психологічна драма про дві закохані пари. Одна – не зовсім звичайна, друга – зовсім незвичайна. Двоє героїв страждають синдромом Дауна, їх називають ще «сонячними дітьми». Та чи є цей світ достатньо сонячним для них? Навряд чи. Тому вони отримали унікальну можливість: потрапити у світ старого, чорного та білого кіно за допомогою незвичайного екрану в магічному кінотеатрі.

У фільмі знялися професійні актори та люди із синдромом Дауна.

Відео

Проєкт з робочою назвою «Солодка ілюзія життя» став одним із переможців Дев’ятого конкурсного відбору Держкіно.

Коли покажуть

Телепоказ фільму стартує з 1 травня 2020 року у Чехії, Словаччині, Угорщині, Польщі, Румунії, Молдові, Хорватії, Словенії, Сербії, Косово, Чорногорії, Боснії та Герцеговині, Македонії, Болгарії.

В українських кінотеатрах фільм планують показати восени 2019 року.

Читайте також про те, коли «Додому» Нарімана Алієва покажуть📺 HBO купила права на показ українського фільму «Історія Лізи» 1🎞️ Коли «Додому» Нарімана Алієва покажуть в українських кінотеатрах в українських кінотеатрах.

Джерело: Держкіно

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: