fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🎹 Український хор «Щедрик» переміг на австрійському музичному фестивалі

🎹 Ukraїnśkyj hor «Ščedryk» peremig na avstrijśkomu muzyčnomu festyvali
У конкурсній програмі аплодувати між виступами зазвичай заборонено, але коли хор «Щедрик» взяв перші ноти «Єрусалиме» – один із членів журі не витримав і підвівся з оплесками.
U konkursnij programi aploduvaty miž vystupamy zazvyčaj zaboroneno, ale koly hor «Ščedryk» vzjav perši noty «Jerusalyme» – odyn iz členiv žuri ne vytrymav i pidvivsja z opleskamy.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Дитячий український хор Щедрик взяв участь у міжнародному фестивалі для хорів і оркестрів Summa Cum Laude Youth Music Festival, що проходив у Відні. Український хор Щедрик переміг у категорії Treble Choirs (жіночі хори) з оцінкою Видатний успіх. Подія відбулася в рамках програми двостороннього Року культури Україна-Австрія 2019. Про конкурс. Summa Cum Laude Youth Music Festival щорічно проходить у липні на найкращих музичних сценах Відня. До фестивалю входить конкурсна і загальна програми, а також лекції та майстер-класи. Цього року у фестивалі взяли участь 1600 учасників з усього світу. Фестиваль SCL є одним із найпрестижніших міжнародних молодіжних фестивалів для хорів і оркестрів. Що виконували. На конкурсі українці виступили з програмою, яка складалася з творів Арво Пярта, Вікторії Польової, Валентина Сильвестрова, Ганни Гаврилець та Клемана Жанекена. Попри досить різний вік виконавців (у Щедрику є учасники віком від 10 до 18 років), хор поставив амбітну мету позмагатися за перше місце в категорії Treble Choirs (жіночі хори) та здобув перемогу. Неймовірний успіх. Всі 5 творів виконувалися без музичного супроводу) що додало особливої глибини звучанню в Золотому залі Віденської філармонії. У конкурсній програмі аплодувати між виступами зазвичай заборонено, але коли хор Щедрик взяв перші ноти Єрусалиме – один із членів журі не витримав і підвівся з оплесками. Після конкурсного виступу перед вимогливим міжнародним журі “Щедрик” дав ще кілька концертів. Спершу на домашній сцені Віденського хору хлопчиків в MuTH вони виконали розширену концертну програму з творів композиторів різних епох. В останній день фестивалю хористи взяли участь у гала-концерті переможців. Читайте також про те, що Amazon покаже український мультсеріал Козаки у Латинській Америці.
Реклама 👇 Замовити

Дитячий український хор «Щедрик» взяв участь у міжнародному фестивалі для хорів і оркестрів Summa Cum Laude Youth Music Festival, що проходив у Відні.

Український хор «Щедрик» переміг у категорії «Treble Choirs» (жіночі хори) з оцінкою «Видатний успіх». Подія відбулася в рамках програми двостороннього Року культури Україна-Австрія 2019.

хор «Щедрик»

Про конкурс

Summa Cum Laude Youth Music Festival щорічно проходить у липні на найкращих музичних сценах Відня. До фестивалю входить конкурсна і загальна програми, а також лекції та майстер-класи. Цього року у фестивалі взяли участь 1600 учасників з усього світу. Фестиваль SCL є одним із найпрестижніших міжнародних молодіжних фестивалів для хорів і оркестрів.

хор «Щедрик»

Що виконували

На конкурсі українці виступили з програмою, яка складалася з творів Арво Пярта, Вікторії Польової, Валентина Сильвестрова, Ганни Гаврилець та Клемана Жанекена. Попри досить різний вік виконавців (у «Щедрику» є учасники віком від 10 до 18 років), хор поставив амбітну мету позмагатися за перше місце в категорії «Treble Choirs» (жіночі хори) та здобув перемогу.

Неймовірний успіх

Всі 5 творів виконувалися без музичного супроводу) що додало особливої глибини звучанню в Золотому залі Віденської філармонії. У конкурсній програмі аплодувати між виступами зазвичай заборонено, але коли хор «Щедрик» взяв перші ноти «Єрусалиме» – один із членів журі не витримав і підвівся з оплесками.

хор «Щедрик»

Після конкурсного виступу перед вимогливим міжнародним журі “Щедрик” дав ще кілька концертів. Спершу на «домашній» сцені Віденського хору хлопчиків в MuTH вони виконали розширену концертну програму з творів композиторів різних епох. В останній день фестивалю хористи взяли участь у гала-концерті переможців.

Читайте також про те, що Amazon покаже🎹 Український хор «Щедрик» переміг на австрійському музичному фестивалі 1🎞️ Amazon покаже український мультсеріал «Козаки» у Латинській Америці український мультсеріал «Козаки» у Латинській Америці.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: