Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🎞️ Amazon покаже український мультсеріал «Козаки» у Латинській Америці

🎞️ Amazon pokaže ukraїnśkyj muľtserial «Kozaky» u Latynśkij Ameryci

Сервіс має право на показ двох сучасних сезонів «Козаків»: «Козаки. Футбол» (2016) та «Козаки. Навколо світу» (2018). Вони будуть транслюватися на екранах в Аргентині, Чилі, Бразилії, Колумбії, Перу, Мексиці та інших країнах.
Servis maje pravo na pokaz dvoh sučasnyh sezoniv «Kozakiv»: «Kozaky. Futbol» (2016) ta «Kozaky. Navkolo svitu» (2018). Vony buduť transljuvatysja na ekranah v Argentyni, Čyli, Brazyliї, Kolumbiї, Peru, Meksyci ta inšyh kraїnah.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Відеосервіс Amazon Prime придбав права на трансляцію українського мультсеріалу Козаки. Його зможуть побачити підписники сервісу, які мешкають у Латинській Америці. Які частини покажуть. Сервіс має право на показ двох сучасних сезонів Козаків: Козаки. Футбол (2016) та Козаки. Навколо світу (2018). Вони будуть транслюватися на екранах в Аргентині, Чилі, Бразилії, Колумбії, Перу, Мексиці та інших країнах. Про мультсеріал. Це серія українських мультиплікаційних фільмів. Перші серії вийшли у 1967 році на кіностудії Київнаукфільм, згодом — Укранімафільм. Впродовж 28 років було випущено девять сезонів пригод козаків. Головні герої мультсеріалу – троє запорозьких козаків: Бурмило, Коротун і Силач. https://www.youtube.com/watch?v=l6c0obw3WsU&t=23s Усі сцени в мультфільмах зрозумілі на інтуїтивному рівні, адже відсутні діалоги та будь-який текст, за винятком вступного або заключного слова від автора. https://www.youtube.com/watch?v=KDBm-0IZThc У 2015 році студія анімації Baraban запустила у виробництво нові сучасні сезони Козаків. Читайте також про те, що Алан Бадоєв підписав контракт на $2 млн з китайською компанією – 25 кліпів знімуть в Україні.

Відеосервіс Amazon Prime придбав права на трансляцію українського мультсеріалу «Козаки». Його зможуть побачити підписники сервісу, які мешкають у Латинській Америці.

Які частини покажуть

Сервіс має право на показ двох сучасних сезонів «Козаків»: «Козаки. Футбол» (2016) та «Козаки. Навколо світу» (2018). Вони будуть транслюватися на екранах в Аргентині, Чилі, Бразилії, Колумбії, Перу, Мексиці та інших країнах.

козаки

Про мультсеріал

Це серія українських мультиплікаційних фільмів. Перші серії вийшли у 1967 році на кіностудії «Київнаукфільм», згодом — «Укранімафільм». Впродовж 28 років було випущено дев’ять сезонів пригод козаків.

Головні герої мультсеріалу – троє запорозьких козаків: Бурмило, Коротун і Силач.

Усі сцени в мультфільмах зрозумілі на інтуїтивному рівні, адже відсутні діалоги та будь-який текст, за винятком вступного або заключного слова «від автора».

У 2015 році студія анімації Baraban запустила у виробництво нові сучасні сезони «Козаків».

Читайте також про те, що Алан Бадоєв підписав контракт на $2 млн з китайською компанією – 25 кліпів знімуть в Україні.

Джерело: Cases

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: