fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🎨 OFFF — вперше у Києві: як потрапити на фестиваль дизайну

🎨 OFFF — vperše u Kyjevi: jak potrapyty na festyvaľ dyzajnu
Найбільший європейський фестиваль креативності та пост-діджитал культури завітає до столиці України. Кому це буде цікаво, хто виступить та як потрапити на OFFF, читайте детально.
Najbiľšyj jevropejśkyj festyvaľ kreatyvnosti ta post-didžytal kuľtury zavitaje do stolyci Ukraїny. Komu ce bude cikavo, hto vystupyť ta jak potrapyty na OFFF, čytajte detaľno.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Де: Lightfield Productions, вул. Польова, 21, Київ Коли: 13-14 вересня Скільки: $160 якщо встигнете до 31 липня або $180 після, придбати можна на сайті події. Хто виступить. Joshua Davis (NY, USA) — відомий американський дизайнер, техногік та медіахудожник. Володар світових нагород, Джошуа винайшов повністю новий підхід до створення дизайну. Відомий своєю експериментальною генеративною графікою, приголомшливими аудіовізуальними роботами та алгоритмічними анімаціями. The Mill (London, England) — студія креативного контенту і VFX, створює візуальні ефекти, анімацію, відео-ролики, дизайн та захоплюючі діджитал проекти. Ви могли бачити роботи студії для Nike, Calvin Klein, Valentino, Samsung, Nissan, Lexus та багатьох брендів зі світовим іменем. Від студії виступатиме Will MacNeil — CG Design Director в The Mill, режисер, аніматор і цифровий художник. Ricardo Gonzalez (NY, USA) називають маестро шрифта. Художник, дизайнер і каліграф створює неймовірні масштабні типографічні мурали. Серед клієнтів Рікардо: Apple, Nike, Mercedes Benz, Google, Microsoft, Pepsi, AirBnB, Toyota, Vice та багато інших. B-Reel (NY, USA) — креативне агентство, що змінило рекламну індустрію. Команда сторітеллерів та технологів, які разом винаходять нові шляхи поєднання брендів та аудиторії. Офіси у Стокгольмі, Лондоні, Нью-Йорку, Лос-Анджелесі та Барселоні. Від B-Reel приїдуть Zack McDonald — креативний директор, який працює над рекламою, фільмами і виставками з кращими агенціями світу та Oscar Erlandsson — стратегічний директор B-Reel. Paloma Rincon (Madrid, Spain) — фотографиня родом із Мексики створює вигадливі візуальні роботи на перетині фотографії, скульптури, дизайну та ілюстрації. Відома своїм винахідливим підходом до зображення: у результаті створює цілий світ, де форми, текстури, матеріали, світло і кольори об’єднуються у гармонії. https://vimeo.com/345448899 Що це за фестиваль. Перший OFFF відбувся у Барселоні у 2001 році за ініціативи художника Гектора Айюсо і швидко набрав популярності та впливовості. Фестиваль збирає разом найцікавіших інноваційних медіа-художників, дизайнерів, саунд-дизайнерів та моушн-дизайнерів. На OFFF виступають зірки індустрії: Stefan Sagmeister, Erik Spiekermann, Paula Scher, Neville Brody, Joshua Davis, John Maeda, Ash Throp та багато інших. Крім Барселони OFFF проходить у Відні, Лондоні, Нью-Йорку та Тель-Авіві. Цього року до цього списку приєднається й Київ. Кому йти. дизайнерам та арт-директорам медіа-художникам та саунд-дизайнерам креаторам у рекламних агентствах власникам дизайн-студій тим, хто працює у сфері візуальних комунікацій студентам напрямів графічного дизайну та ілюстрації усім, кого цікавить майбутнє діджиталу Організують подію школа Projector, фотосток Depositphotos та студія Lightfield.Productions. Читайте також як вигадати ідеї та не втратити креативність.
Реклама 👇 Замовити

ДеLightfield Productions, вул. Польова, 21, Київ

Коли: 13-14 вересня

Скільки: $160 якщо встигнете до 31 липня або $180 після, придбати можна на сайті події.

Хто виступить

 • Joshua Davis (NY, USA) — відомий американський дизайнер, техногік та медіахудожник. Володар світових нагород, Джошуа винайшов повністю новий підхід до створення дизайну. Відомий своєю експериментальною генеративною графікою, приголомшливими аудіовізуальними роботами та алгоритмічними анімаціями.
 • The Mill (London, England) — студія креативного контенту і VFX, створює візуальні ефекти, анімацію, відео-ролики, дизайн та захоплюючі діджитал проекти. Ви могли бачити роботи студії для Nike, Calvin Klein, Valentino, Samsung, Nissan, Lexus та багатьох брендів зі світовим іменем. Від студії виступатиме Will MacNeil — CG Design Director в The Mill, режисер, аніматор і цифровий художник.
 • Ricardo Gonzalez (NY, USA) називають маестро шрифта. Художник, дизайнер і каліграф створює неймовірні масштабні типографічні мурали. Серед клієнтів Рікардо: Apple, Nike, Mercedes Benz, Google, Microsoft, Pepsi, AirBnB, Toyota, Vice та багато інших.
 • B-Reel (NY, USA) — креативне агентство, що змінило рекламну індустрію. Команда сторітеллерів та технологів, які разом винаходять нові шляхи поєднання брендів та аудиторії. Офіси у Стокгольмі, Лондоні, Нью-Йорку, Лос-Анджелесі та Барселоні. Від B-Reel приїдуть Zack McDonald — креативний директор, який працює над рекламою, фільмами і виставками з кращими агенціями світу та Oscar Erlandsson — стратегічний директор B-Reel.
 • Paloma Rincon (Madrid, Spain) — фотографиня родом із Мексики створює вигадливі візуальні роботи на перетині фотографії, скульптури, дизайну та ілюстрації. Відома своїм винахідливим підходом до зображення: у результаті створює цілий світ, де форми, текстури, матеріали, світло і кольори об’єднуються у гармонії.

Що це за фестиваль

Перший OFFF відбувся у Барселоні у 2001 році за ініціативи художника Гектора Айюсо і швидко набрав популярності та впливовості. Фестиваль збирає разом найцікавіших інноваційних медіа-художників, дизайнерів, саунд-дизайнерів та моушн-дизайнерів. На OFFF виступають зірки індустрії: Stefan Sagmeister, Erik Spiekermann, Paula Scher, Neville Brody, Joshua Davis, John Maeda, Ash Throp та багато інших.

Крім Барселони OFFF проходить у Відні, Лондоні, Нью-Йорку та Тель-Авіві. Цього року до цього списку приєднається й Київ.

Кому йти

 • дизайнерам та арт-директорам
 • медіа-художникам та саунд-дизайнерам
 • креаторам у рекламних агентствах
 • власникам дизайн-студій
 • тим, хто працює у сфері візуальних комунікацій
 • студентам напрямів графічного дизайну та ілюстрації
 • усім, кого цікавить майбутнє діджиталу

Організують подію школа Projector, фотосток Depositphotos та студія Lightfield.Productions.

Читайте також як вигадати ідеї та не втратити креативність🎨 OFFF — вперше у Києві: як потрапити на фестиваль дизайну 1🌵 Як вигадати ідеї та не втратити креативність – поради від Banda з конференції «НЕКАКТУС».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: