fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

😻 В оновленні Telegram додали підтримку анімованих стікерів — вони класні

😻 V onovlenni Telegram dodaly pidtrymku animovanyh stikeriv — vony klasni
Також додали нові засоби форматування тексту — перекреслений та підкреслений текст.
Takož dodaly novi zasoby formatuvannja tekstu — perekreslenyj ta pidkreslenyj tekst.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Розробники зазначають, що вперше стікери зявилися в Telegram у січні 2015 року, і набули надзвичайної популярності. Формат телеграм-стікерів підтримують додатки загальною авдиторією до 2 мільярдів людей. Анімовані стікери Telegram. За словами розробників, новий формат анімованих стікерів має кращу якість за менших розмірів зображення. Цілий анімований стікерпак займає всього 20-30 кілобайт місця. При цьому, анімація програється з частотою 60 кадрів в секунду — це означає, що вона дуже плавна і красива. Створити може хто завгодно. Як і звичайні, анімовані стікери також можна створити самому за умови наявності відповідних вмінь. Формат повністю відкритий для сторонніх розробників, тож очікуємо багато крутих наборів — не завжди пристойних. Але ж за це ми й любимо Телеграм, еге ж? Де взяти. Анімовані стікери для Telegram вже доступні всім, хто оновить додаток на будь-якій платформі. Кілька стандартних наборів вже чекають вас у каталозі стікерів, і ось як вони виглядають: Нагадаємо, раніше в Телеграмі зявилися геочати та підтримка команд Siri.

Розробники зазначають, що вперше стікери з’явилися в Telegram у січні 2015 року, і набули надзвичайної популярності. Формат телеграм-стікерів підтримують додатки загальною авдиторією до 2 мільярдів людей.

Анімовані стікери Telegram

За словами розробників, новий формат анімованих стікерів має кращу якість за менших розмірів зображення. Цілий анімований стікерпак займає всього 20-30 кілобайт місця. При цьому, анімація програється з частотою 60 кадрів в секунду — це означає, що вона дуже плавна і красива.

Створити може хто завгодно

Як і звичайні, анімовані стікери також можна створити самому за умови наявності відповідних вмінь. Формат повністю відкритий для сторонніх розробників, тож очікуємо багато крутих наборів — не завжди пристойних. Але ж за це ми й любимо Телеграм, еге ж?

Де взяти

Анімовані стікери для Telegram вже доступні всім, хто оновить додаток на будь-якій платформі. Кілька стандартних наборів вже чекають вас у каталозі стікерів, і ось як вони виглядають:

Нагадаємо, раніше в Телеграмі з’явилися😻 В оновленні Telegram додали підтримку анімованих стікерів — вони класні 1📍 Telegram запустив геочати та дозволив додавати контакти без номеру телефону геочати та підтримка команд Siri.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: