fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📍 Telegram запустив геочати та дозволив додавати контакти без номеру телефону

📍 Telegram zapustyv geočaty ta dozvolyv dodavaty kontakty bez nomeru telefonu
Розробники Telegram запустили функцію швидкого додавання користувачів без телефонних номерів, передачі прав на канали, а також можливість створювати чати з користувачами поблизу.
Rozrobnyky Telegram zapustyly funkciju švydkogo dodavannja korystuvačiv bez telefonnyh nomeriv, peredači prav na kanaly, a takož možlyvisť stvorjuvaty čaty z korystuvačamy poblyzu.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  🔴 Геочати. У Telegram зявилися геочати – бесіди між користувачами, які знаходяться поблизу один від одного. Створити геочат може будь-який користувач. Для цього потрібно зайти у розділ Люди поблизу, вказати тематику та радіус геолокації. Геочат може бути відкритим (доступним для вступу, перегляду та спілкування будь-кому) або приватним (лише за запрошеннями). Також йому можна присвоїти адресу для швидкого переходу за посиланням. Функція доступна для пристроїв на iOS і Android. Мінімальний радіус геолокації – 100 метрів, максимальний – 12 км. Кількість учасників не обмежена. 🔴 Додавання контактів поблизу. Обмінюватися контактами можна у розділі Контакти –> Знайти людей поблизу. Він показує користувачів поблизу вас, які зайшли у цей розділ. 🔴 Змінити адміністратора групи. Відтепер можна передавати права власності на груповий чат або канал іншому адміністратору. Наприклад, якщо ви змінили місце роботи або не хочете більше займатися чатом. 🔴 Які ще оновлення. Можливість увімкнути або вимкнути відображення тексту повідомлень у сповіщеннях в окремих чатах, а також пошук та опція Видалити всі у списку винятків у налаштуваннях сповіщень. Відкривати чат на iOS за допомогою команд Siri. Можливість обрати стиль іконки на свій смак (чорний та синій колір зі стилем Telegram або Telegram X) та новий перемикач тем у налаштуваннях вигляду. Читайте також про те, що таке TON від Telegram.
Реклама 👇 Замовити

🔴 Геочати

У Telegram з’явилися геочати – бесіди між користувачами, які знаходяться поблизу один від одного.

Створити геочат може будь-який користувач. Для цього потрібно зайти у розділ «Люди поблизу», вказати тематику та радіус геолокації.

Геочат може бути відкритим (доступним для вступу, перегляду та спілкування будь-кому) або приватним (лише за запрошеннями). Також йому можна присвоїти адресу для швидкого переходу за посиланням.

📍 Telegram запустив геочати та дозволив додавати контакти без номеру телефону 1

Функція доступна для пристроїв на iOS і Android. Мінімальний радіус геолокації – 100 метрів, максимальний – 12 км. Кількість учасників не обмежена.

🔴 Додавання контактів поблизу

Обмінюватися контактами можна у розділі «Контакти» –> «Знайти людей поблизу». Він показує користувачів поблизу вас, які зайшли у цей розділ.

🔴 Змінити адміністратора групи

Відтепер можна передавати права власності на груповий чат або канал іншому адміністратору. Наприклад, якщо ви змінили місце роботи або не хочете більше займатися чатом.

telegram

🔴 Які ще оновлення

  • Можливість увімкнути або вимкнути відображення тексту повідомлень у сповіщеннях в окремих чатах, а також пошук та опція «Видалити всі» у списку винятків у налаштуваннях сповіщень.

telegram

  • Відкривати чат на iOS за допомогою команд Siri.

telegram

  • Можливість обрати стиль іконки на свій смак (чорний та синій колір зі стилем Telegram або Telegram X) та новий перемикач тем у налаштуваннях вигляду.

telegram

Читайте також про те, що таке TON📍 Telegram запустив геочати та дозволив додавати контакти без номеру телефону 2Що таке Telegram Open Network (TON) за 10 хвилин від Telegram.

Джерело: Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: