fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🖼️ Виставка про Голодомор на залізничному вокзалі Києва: що дізнаються українці та іноземці

🖼️ Vystavka pro Golodomor na zaliznyčnomu vokzali Kyjeva: ščo diznajuťsja ukraїnci ta inozemci
Проєкт «Голодомор: нищення ідентичності» складається з 23 постерів, які розроблялися командою Національного музею» Меморіал жертв Голодомору» протягом шести місяців.
Projekt «Golodomor: nyščennja identyčnosti» skladajeťsja z 23 posteriv, jaki rozrobljalysja komandoju Nacionaľnogo muzeju» Memorial žertv Golodomoru» protjagom šesty misjaciv.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У Києві Національний музей Меморіал жертв Голодомору представив на Залізничному вокзалі Південний виставку про українську націю та те, що її творить. Що подивитися. Протягом двох місяців, з 04 липня по 04 вересня, українці й іноземці матимуть можливість ознайомитися зі складовими ідентичності українців як народу перед Голодомором. На інформаційних плакатах розповідається про унікальні предмети, явища культури та науки, суспільного розвитку й побуту та про українців, які змінювали історію. Виставка представлена у трьох форматах: інформаційні банери, які демонструвалися у п’яти музеях України; постери, які “курсували” усіма метрополітенами України; буклет, виданий українською та англійською мовою. Також планується створення відеоролика, який будуть показувати на залізницях Києва, Львова, Харкова, Одеси та Дніпра. Для чого. Мета виставки – довести, що Україна ще задовго до спланованого голоду була самобутньою країною. До геноциду ми мали аутентичні звичаї, традиції, культуру, науку та освіту. Проєкт Голодомор: нищення ідентичності складається з 23 постерів, які розроблялися командою Національного музею Меморіал жертв Голодомору протягом шести місяців. Дивіться також віртуальну галерею скульптора Пінзеля з доповненою реальністю.
Реклама 👇 Замовити

У Києві Національний музей «Меморіал жертв Голодомору» представив на Залізничному вокзалі «Південний» виставку про українську націю та те, що її творить.

Що подивитися

Протягом двох місяців, з 04 липня по 04 вересня, українці й іноземці матимуть можливість ознайомитися зі складовими ідентичності українців як народу перед Голодомором. На інформаційних плакатах розповідається про унікальні предмети, явища культури та науки, суспільного розвитку й побуту та про українців, які змінювали історію.

Голодомор

Виставка представлена у трьох форматах:

  • інформаційні банери, які демонструвалися у п’яти музеях України;
  • постери, які “курсували” усіма метрополітенами України;
  • буклет, виданий українською та англійською мовою.

Також планується створення відеоролика, який будуть показувати на залізницях Києва, Львова, Харкова, Одеси та Дніпра.

виставка

Для чого

Мета виставки – довести, що Україна ще задовго до спланованого голоду була самобутньою країною. До геноциду ми мали аутентичні звичаї, традиції, культуру, науку та освіту.

Проєкт «Голодомор: нищення ідентичності» складається з 23 постерів, які розроблялися командою Національного музею »Меморіал жертв Голодомору» протягом шести місяців.

Дивіться також віртуальну галерею🖼️ Виставка про Голодомор на залізничному вокзалі Києва: що дізнаються українці та іноземці 1🗿 Віртуальна галерея Pinsel.AR скульптора Пінзеля з доповненою реальністю – дивіться скульптора Пінзеля з доповненою реальністю.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: