fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🗿 Віртуальна галерея Pinsel.AR скульптора Пінзеля з доповненою реальністю – дивіться

🗿 Virtuaľna galereja Pinsel.AR skuľptora Pinzelja z dopovnenoju reaľnistju – dyviťsja
Освітня онлайн-платформа Wise Cow спільно з львівською міською громадською організацією «Мистецька рада «Діалог» презентувала проєкт Pinsel.AR. У його рамках створили п’ять тривимірних високоточних моделей майстра Пінзеля, запустили сайт та записали відеолекторій про творчість митця.
Osvitnja onlajn-platforma Wise Cow spiľno z ľvivśkoju miśkoju gromadśkoju organizacijeju «Mystećka rada «Dialog» prezentuvala projekt Pinsel.AR. U jogo ramkah stvoryly p’jať tryvymirnyh vysokotočnyh modelej majstra Pinzelja, zapustyly sajt ta zapysaly videolektorij pro tvorčisť mytcja.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Мета проєкту – підвищити інтерес до творчої спадщини барокового скульптора Йогана Пінзеля, який працював на території сучасної України в середині 18-го століття. Як робили. У проєкті використовуються інноваційні методи фотограмметрії, 3D-сканування, віртуальної та доповненої реальності. Це має зацікавити аудиторію до вивчення та осмислення творчості скульптора. Проєкт поки не має аналогів в Україні. Для створення віртуальної галереї кожну скульптуру сканували з 25 точок на різних рівнях та відстанях. Було зроблено близько 36 тисяч фотографій. На одне сканування витрачали приблизно дванадцять годин. Після цього команда обрала відсканований матеріал та фотодані, змоделювала скульптури у 3D та адаптувала їх для використання у віртуальному просторі. Де подивитися. 3D-моделі будуть доступні в мобільних додатках. Також відскановані та відтворені у вигляді 3D-моделей скульптури Пінзеля вже є у відкритому доступі на сайті проєкту Pinsel.AR. Кожен обєкт має детальний опис, а також інформацію про автора та його творчий шлях. Українські тексти мають переклад на англійську, німецьку, польську та чеську мови. За словами команди, віртуальна галерея стимулює впровадження цифрових технологій у культурну сферу. Додатки доповненої реальності можна ефективно використовувати у створенні виставок. https://www.youtube.com/watch?v=46XKy9dL8ls Плани на майбутнє. Цього року команда Pinsel.AR доповнить сайт унікальними архівними матеріалами. Надалі заплановано розширення проєкту і сканування скульптур, що знаходяться в інших містах. Також з’явиться аудіогід українською та англійською мовами. Читайте також про те, що український театр тіней VERBA підкорив суддів America’s Got Talent – відео.
Реклама 👇 Замовити

Мета проєкту – підвищити інтерес до творчої спадщини барокового скульптора Йогана Пінзеля, який працював на території сучасної України в середині 18-го століття.

Pinsel.AR

Як робили

У проєкті використовуються інноваційні методи фотограмметрії, 3D-сканування, віртуальної та доповненої реальності. Це має зацікавити аудиторію до вивчення та осмислення творчості скульптора. Проєкт поки не має аналогів в Україні.

Для створення віртуальної галереї кожну скульптуру сканували з 25 точок на різних рівнях та відстанях. Було зроблено близько 36 тисяч фотографій.

Pinsel.AR

На одне сканування витрачали приблизно дванадцять годин. Після цього команда обрала відсканований матеріал та фотодані, змоделювала скульптури у 3D та адаптувала їх для використання у віртуальному просторі.

Pinsel.AR

Де подивитися

3D-моделі будуть доступні в мобільних додатках. Також відскановані та відтворені у вигляді 3D-моделей скульптури Пінзеля вже є у відкритому доступі на сайті проєкту Pinsel.AR. Кожен об’єкт має детальний опис, а також інформацію про автора та його творчий шлях.

Українські тексти мають переклад на англійську, німецьку, польську та чеську мови.

За словами команди, віртуальна галерея стимулює впровадження цифрових технологій у культурну сферу. Додатки доповненої реальності можна ефективно використовувати у створенні виставок.

Плани на майбутнє

Цього року команда Pinsel.AR доповнить сайт унікальними архівними матеріалами. Надалі заплановано розширення проєкту і сканування скульптур, що знаходяться в інших містах.

Також з’явиться аудіогід українською та англійською мовами.

Читайте також про те, що український театр тіней VERBA підкорив🗿 Віртуальна галерея Pinsel.AR скульптора Пінзеля з доповненою реальністю – дивіться 1👤 Український театр тіней VERBA підкорив суддів America’s Got Talent – відео суддів America’s Got Talent – відео.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: