fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🚇 Метро без жетонів: автоматизовані каси продаватимуть безконтактні картки

🚇 Metro bez žetoniv: avtomatyzovani kasy prodavatymuť bezkontaktni kartky
Автоматизовані каси продаватимуть та поповнюватимуть безконтактні картки, перевірятимуть справжність купюр, обчислюватимуть залишок поїздок на картці, а також оформлюватимуть, продаватимуть та друкуватимуть одноразові QR-квитки.
Avtomatyzovani kasy prodavatymuť ta popovnjuvatymuť bezkontaktni kartky, perevirjatymuť spravžnisť kupjur, občysljuvatymuť zalyšok poїzdok na kartci, a takož oformljuvatymuť, prodavatymuť ta drukuvatymuť odnorazovi QR-kvytky.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Київський метрополітен закупить 150 автоматизованих кас, які будуть продавати безконтактні картки. Це зроблено для того, щоб вивести з обігу жетони. Про це повідомляється на сторінці тендеру на Prozorro. Які будуть послуги. Автоматизовані каси продаватимуть та поповнюватимуть безконтактні картки, перевірятимуть справжність купюр, обчислюватимуть залишок поїздок на картці, а також оформлюватимуть, продаватимуть та друкуватимуть одноразові QR-квитки. Вартість одного апарату становить близько 70 тисяч гривень. Тендер заплановано провести 30 серпня. Що з жетонами. Нагадаємо, у кінці травня на станціях метрополітену у Києві почали вимикати автомати для продажу жетонів. Так, від жетонів повністю відмовились на станції Кловська. Невдовзі таких станцій стане більше. До 30 жовтня жетони будуть остаточно виведені з обігу. 31 жовтня стане останнім днем, коли можна буде скористатися жетоном. Наразі у метрополітені вранці спостерігаються черги та натовпи, які збільшилися після вимкнення автоматів з продажу жетонів. Читайте також про пять електронних способів оплати, якими можна буде скористатися у київському метрополітені
Реклама 👇 Замовити

«Київський метрополітен» закупить 150 автоматизованих кас, які будуть продавати безконтактні картки. Це зроблено для того, щоб вивести з обігу жетони.

Про це повідомляється на сторінці тендеру на Prozorro.

безконтактні картки

Які будуть послуги

Автоматизовані каси продаватимуть та поповнюватимуть безконтактні картки, перевірятимуть справжність купюр, обчислюватимуть залишок поїздок на картці, а також оформлюватимуть, продаватимуть та друкуватимуть одноразові QR-квитки.

Вартість одного апарату становить близько 70 тисяч гривень. Тендер заплановано провести 30 серпня.

Метро без жетонів

Що з жетонами

Нагадаємо, у кінці травня на станціях метрополітену у Києві почали вимикати автомати для продажу жетонів.

Так, від жетонів повністю відмовились на станції «Кловська». Невдовзі таких станцій стане більше. До 30 жовтня жетони будуть остаточно виведені з обігу. 31 жовтня стане останнім днем, коли можна буде скористатися жетоном.

Наразі у метрополітені вранці спостерігаються черги та натовпи, які збільшилися після вимкнення автоматів з продажу жетонів.

Читайте також про п’ять електронних🚇 Метро без жетонів: автоматизовані каси продаватимуть безконтактні картки 1З 1 листопада київське метро відмовиться від жетонів: що треба знати способів оплати, якими можна буде скористатися у київському метрополітені

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: