fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

💸 Новий тип криптовалюти без блокчейну – заснована на принципах квантової фізики

💸 Novyj typ kryptovaljuty bez blokčejnu – zasnovana na pryncypah kvantovoї fizyky
На відміну від блокчейна, дана система дозволяє розподіляти дані між комп'ютерами не тільки в просторі, але і в часі.
Na vidminu vid blokčejna, dana systema dozvoljaje rozpodiljaty dani miž komp'juteramy ne tiľky v prostori, ale i v časi.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Професор Кембриджського університету Едріан Кент розробив концепцію проведення безпечних транзакцій за допомогою нового типу віртуальних грошей, заснованих на принципах квантової фізики. Її назвали S-money. Стаття про дослідження опублікована в журналі Proceedings of the Royal Society A. На відміну від блокчейна, дана система дозволяє розподіляти дані між компютерами не тільки в просторі, але і в часі. Фреймворк можна розглядати як захищені віртуальні токени, які гнучко реагують на дані у реальному часі по всьому світу та матеріалізуються, щоб їх можна було використовувати в оптимальному місці і часі. Це робить операції з S-money швидше, ніж з фіатом або криптовалютою на основі блокчейна, – йдеться у дослідженні. Науковець зазначає, що завдяки законам квантової механіки торгівля токенами буде здійснюватися без затримок з можливістю перехресної перевірки або верифікації мережею. Також можна виключити ризик подвійних витрат. Зі сторони А до сторони Б дані надходять у заблокованому стані, який не можна змінити після відправлення. Його можна розкрити тільки після надання ключа стороною А. Транзакція залишається захищеною навіть при спробі однієї зі сторін обдурити контрагента, – зазначає професор. Масштабне впровадження системи потребує величезних обчислювальних потужностей, оскільки S-money вимагають довгого зберігання інформації у вигляді квантових станів, які складно контролювати. Проте дослідники планують протестувати технологію вже в цьому році. Читайте також все, що відомо про нову криптовалюту Libra від Facebook.
Реклама 👇 Замовити

Професор Кембриджського університету Едріан Кент розробив концепцію проведення безпечних транзакцій за допомогою нового типу віртуальних грошей, заснованих на принципах квантової фізики. Її назвали S-money.

Стаття про дослідження опублікована в журналі Proceedings of the Royal Society A.

На відміну від блокчейна, дана система дозволяє розподіляти дані між комп’ютерами не тільки в просторі, але і в часі.

💸 Новий тип криптовалюти без блокчейну – заснована на принципах квантової фізики 1блокчейн” width=”579″ height=”366″>

«Фреймворк можна розглядати як захищені віртуальні токени, які гнучко реагують на дані у реальному часі по всьому світу та «матеріалізуються», щоб їх можна було використовувати в оптимальному місці і часі. Це робить операції з S-money швидше, ніж з фіатом або криптовалютою на основі блокчейна», – йдеться у дослідженні.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

💸 Новий тип криптовалюти без блокчейну – заснована на принципах квантової фізики 2блокчейн” width=”960″ height=”600″>

Науковець зазначає, що завдяки законам квантової механіки торгівля токенами буде здійснюватися без затримок з можливістю перехресної перевірки або верифікації мережею. Також можна виключити ризик подвійних витрат.

«Зі сторони А до сторони Б дані надходять у заблокованому стані, який не можна змінити після відправлення. Його можна розкрити тільки після надання ключа стороною А. Транзакція залишається захищеною навіть при спробі однієї зі сторін обдурити контрагента», – зазначає професор.

💸 Новий тип криптовалюти без блокчейну – заснована на принципах квантової фізики 3блокчейн” width=”1500″ height=”844″>

Масштабне впровадження системи потребує величезних обчислювальних потужностей, оскільки S-money вимагають довгого зберігання інформації у вигляді квантових станів, які складно контролювати. Проте дослідники планують протестувати технологію вже в цьому році.

Читайте також все, що відомо про нову криптовалюту Libra💸 Новий тип криптовалюти без блокчейну – заснована на принципах квантової фізики 4💰 Facebook представив криптовалюту Libra – що відомо від Facebook.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: