fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

💰 Facebook представив криптовалюту Libra – що відомо

💰 Facebook predstavyv kryptovaljutu Libra – ščo vidomo
Facebook представив гаманець Calibra та відкрив прийом заявок на його тестування. Він буде інтегрований в Messenger і WhatsApp. Соцмережа розраховує використовувати Calibra для грошових операцій у всіх своїх проектах.
Facebook predstavyv gamaneć Calibra ta vidkryv pryjom zajavok na jogo testuvannja. Vin bude integrovanyj v Messenger i WhatsApp. Socmereža rozrahovuje vykorystovuvaty Calibra dlja grošovyh operacij u vsih svoїh proektah.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Facebook з партнерами анонсували запуск криптовалюти Libra – він запланований у першій половини 2020 року. Розвитком проекту займатиметься консорціум, до якого увійдуть фінансові та технологічні компанії. Як користуватися. Facebook також представив гаманець Calibra для криптовалюти та відкрив прийом заявок на його тестування. Він буде інтегрований в Messenger і WhatsApp. Соцмережа розраховує використовувати його для грошових операцій у всіх своїх проектах, наприклад, для покупок в Instagram. Компанія розраховує, що користувачі не будуть платити комісію за використання Libra, а для організацій, що приймають платежі, буде передбачена дуже маленька комісія. Творці розраховують, що купувати криптовалюту можна буде через додаток гаманця за допомогою банківських рахунків або через фізичні точки, які можуть відкрити партнери, за готівкові кошти. Для її використання потрібно буде пройти процедуру ідентифікації. Facebook стверджує, що дані з гаманця не використовуватимуться для таргетування реклами, а співробітники, які займаються проектом, відокремлені від інших структур компанії. Хто керує . Libra буде привязана до реальних активів, серед яких будуть банківські депозити та цінні держпапери. Це повинно дати інвесторам упевненість в тому, що вони зможуть конвертувати Libra в реальну валюту. Хоча ціна криптовалюти може не завжди збігатися з реальними активами. Управлінням Libra буде займатися закрита група організацій –  це відрізняється від децентралізованого біткоіна. При цьому код блокчейна буде опублікований у відкритому доступі, що дозволить стороннім компаніям створювати додатки для нього. У керуючий консорціум, який базується в Женеві, вже увійшли Mastercard, Visa, Spotify, PayPal, eBay, Uber та оператор Vodafone, а також венчурні компанії Andreessen Horowitz і Thrive Capital. Також до нього включені чотири компанії – Anchorage, Bison Trails, Coinbase і Xapo Holdings. Кожен учасник за винятком некомерційних організацій внесе в проект як мінімум $10 млн. До моменту запуску криптовалюта консорціум планує набрати близько 100 учасників. Ідея Libra у тому, щоб охопити людей, які не мають доступу до фінансових сервісів і цифрових банків. За оцінками компанії, це близько 1,7 млрд осіб. Читайте також про TON (Telegram Open Network) від Facebook.
Реклама 👇 Замовити

Facebook з партнерами анонсували запуск криптовалюти Libra – він запланований у першій половини 2020 року. Розвитком проекту займатиметься консорціум, до якого увійдуть фінансові та технологічні компанії.

💰 Facebook представив криптовалюту Libra – що відомо 1

Як користуватися

Facebook також представив гаманець Calibra для криптовалюти та відкрив прийом заявок на його тестування. Він буде інтегрований в Messenger і WhatsApp. Соцмережа розраховує використовувати його для грошових операцій у всіх своїх проектах, наприклад, для покупок в Instagram.

Компанія розраховує, що користувачі не будуть платити комісію за використання Libra, а для організацій, що приймають платежі, буде передбачена «дуже маленька комісія».

Творці розраховують, що купувати криптовалюту можна буде через додаток гаманця за допомогою банківських рахунків або через фізичні точки, які можуть відкрити партнери, за готівкові кошти. Для її використання потрібно буде пройти процедуру ідентифікації.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

💰 Facebook представив криптовалюту Libra – що відомо 2

Facebook стверджує, що дані з гаманця не використовуватимуться для таргетування реклами, а співробітники, які займаються проектом, відокремлені від інших структур компанії.

Хто керує 

Libra буде прив’язана до реальних активів, серед яких будуть банківські депозити та цінні держпапери. Це повинно дати інвесторам упевненість в тому, що вони зможуть конвертувати Libra в реальну валюту. Хоча ціна криптовалюти може не завжди збігатися з реальними активами.

Управлінням Libra буде займатися закрита група організацій –  це відрізняється від децентралізованого біткоіна. При цьому код блокчейна буде опублікований у відкритому доступі, що дозволить стороннім компаніям створювати додатки для нього.

💰 Facebook представив криптовалюту Libra – що відомо 3

У керуючий консорціум, який базується в Женеві, вже увійшли Mastercard, Visa, Spotify, PayPal, eBay, Uber та оператор Vodafone, а також венчурні компанії Andreessen Horowitz і Thrive Capital. Також до нього включені чотири компанії – Anchorage, Bison Trails, Coinbase і Xapo Holdings.

Кожен учасник за винятком некомерційних організацій внесе в проект як мінімум $10 млн. До моменту запуску криптовалюта консорціум планує набрати близько 100 учасників.

💰 Facebook представив криптовалюту Libra – що відомо 4

Ідея Libra у тому, щоб охопити людей, які не мають доступу до фінансових сервісів і цифрових банків. За оцінками компанії, це близько 1,7 млрд осіб.

Читайте також про TON💰 Facebook представив криптовалюту Libra – що відомо 5Що таке Telegram Open Network (TON) за 10 хвилин (Telegram Open Network) від Facebook.

Джерело: The Verge

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: