fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

📱 В Україні скасують роумінг з Молдовою, Білоруссю, Грузією, Вірменією та Азербайджаном

📱 V Ukraїni skasujuť rouming z Moldovoju, Bilorussju, Gruzijeju, Virmenijeju ta Azerbajdžanom
Єдина роумінгова зона повинна покрити шість країн Східного партнерства з ЄС.
Jedyna roumingova zona povynna pokryty šisť kraїn Shidnogo partnerstva z JeS.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  До 2020 року будуть вирішені всі питання з домовленостями щодо єдиного роумінгового простору серед країн Східного партнерства з ЄС. 📱 Які країни входять. Після цього єдина зона повинна запрацювати в Україні, Молдові, Білорусі, Грузії, Вірменії, Азербайджані. Про це повідомив Йоханнес Баур, керівник відділу програм допомоги Економічне співробітництво, енергетика, інфраструктура і навколишнє середовище, передає Liga.Tech. За його словами, відповідна декларація була підписана 28 лютого в Бухаресті. 📱 Щодо ЄС. Чіткої дати скасування роумінгових націнок в країнах ЄС ще немає. Бо перед цим повинно бути зроблено багато підготовчої роботи. Баур зазначає, що Україна буде підключена до єдиного роумінгу з ЄС крок за кроком: спочатку з країнами Східної Європи, потім з іншою частиною. Читайте також про те, що Україна може скасувати роумінг з Польщею. Українські мобільні оператори готові обговорювати з партнерами умови взаємодії з роумінгу. Але також вони висловлюють побоювання з приводу можливих зловживань через різницю у вартості українських та європейських тарифів.
Реклама 👇 Замовити

До 2020 року будуть вирішені всі питання з домовленостями щодо єдиного роумінгового простору серед країн Східного партнерства з ЄС.

📱 Які країни входять

Після цього єдина зона повинна запрацювати в Україні, Молдові, Білорусі, Грузії, Вірменії, Азербайджані.

роумінг

Про це повідомив Йоханнес Баур, керівник відділу програм допомоги «Економічне співробітництво, енергетика, інфраструктура і навколишнє середовище», передає Liga.Tech.

За його словами, відповідна декларація була підписана 28 лютого в Бухаресті.

📱 Щодо ЄС

Чіткої дати скасування роумінгових націнок в країнах ЄС ще немає. Бо перед цим повинно бути зроблено багато підготовчої роботи.

роумінг

Баур зазначає, що Україна буде підключена до єдиного роумінгу з ЄС крок за кроком: спочатку з країнами Східної Європи, потім з іншою частиною.

Читайте також про те, що Україна може скасувати📱 В Україні скасують роумінг з Молдовою, Білоруссю, Грузією, Вірменією та Азербайджаном 1Україна та Польща можуть скасувати роумінг роумінг з Польщею.

Українські мобільні оператори готові обговорювати з партнерами умови взаємодії з роумінгу. Але також вони висловлюють побоювання з приводу можливих зловживань через різницю у вартості українських та європейських тарифів.

Теґи: ЄС, інтернет
Джерело: Liga.Tech

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: