Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Україна та Польща можуть скасувати роумінг

Ukraїna ta Poľšča možuť skasuvaty rouming

Польща ініціює низку нових пропозицій з боку ЄС для країн Східного партнерства (куди входить Україна), серед яких – скасування оплати за дзвінки в роумінгу.
Poľšča inicijuje nyzku novyh propozycij z boku JeS dlja kraїn Shidnogo partnerstva (kudy vhodyť Ukraїna), sered jakyh – skasuvannja oplaty za dzvinky v roumingu.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Польща має намір запропонувати скасування роумінгу для громадян України. За словами заступника глави МЗС Польщі зі східних питань Марціна Пшидача, це відчули б на собі українці, які проживають в Польщі. Україна вже котрий рік веде переговори щодо надання таких послуг ЄС та окремими країнами, намагаючись виробити практичний формат. З червня 2017 року громадяни ЄС, які подорожують в межах Євросоюзу, отримали можливість дзвонити, писати повідомлення і звязуватися на своїх мобільних пристроях за тією ж ціною, яку вони платять вдома. Україна теж прагне приєднатися до цієї угоди. Існує два варіанти це зробити: Multilateral – це угода в рамках Східного Партнерства (СП) з наступною угодою між ЄС і СП; Bilateral – безпосередньо з конкретними країнами. Українські мобільні оператори готові обговорювати з партнерами умови взаємодії з роумінгу. Але також вони висловлюють побоювання з приводу можливих зловживань через різницю у вартості українських та європейських тарифів. Крім скасування роумінгу, Польща пропонує інвестиції в інфраструктурні проекти.

Польща має намір запропонувати скасування роумінгу для громадян України. За словами заступника глави МЗС Польщі зі східних питань Марціна Пшидача, це відчули б на собі українці, які проживають в Польщі.

Україна вже котрий рік веде переговори щодо надання таких послуг ЄС та окремими країнами, намагаючись виробити практичний формат.

З червня 2017 року громадяни ЄС, які подорожують в межах Євросоюзу, отримали можливість дзвонити, писати повідомлення і зв’язуватися на своїх мобільних пристроях за тією ж ціною, яку вони платять вдома.

Україна та Польща можуть скасувати роумінг 1

Україна теж прагне приєднатися до цієї угоди. Існує два варіанти це зробити:

  • Multilateral – це угода в рамках Східного Партнерства (СП) з наступною угодою між ЄС і СП;
  • Bilateral – безпосередньо з конкретними країнами.
Читайте також: Інтерактивна карта обласних та міжнародних автобусних маршрутів: перевірити розклад та ліцензію водіїв

Яка думка у мобільних операторів

Українські мобільні оператори готові обговорювати з партнерами умови взаємодії з роумінгу. Але також вони висловлюють побоювання з приводу можливих зловживань через різницю у вартості українських та європейських тарифів.

Крім скасування роумінгу, Польща пропонує інвестиції в інфраструктурні проекти.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: