fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

💻 У Львові відбудеться форум «Інноваційна весна 2019»: новий погляд на науку

💻 U Lvovi vidbudeťsja forum «Innovacijna vesna 2019»: novyj pogljad na nauku
На форумі «Інноваційна весна 2019», окрім нетворкінгу та обміну досвідом, проходитиме Міський конкурс стартапів, де креативні винахідники зможуть презентувати свої розробки потенційним спонсорам та отримати відгуки.  
Na forumi «Innovacijna vesna 2019», okrim netvorkingu ta obminu dosvidom, prohodytyme Miśkyj konkurs startapiv, de kreatyvni vynahidnyky zmožuť prezentuvaty svoї rozrobky potencijnym sponsoram ta otrymaty vidguky.  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  💻 Що за подія. Інноваційна Весна 2019 – це щорічний захід від Львівської міської ради, який розповідає про світ інновацій та підприємництва для містян Львова. 💻 Чим цікавий. Форум дає можливість подивитися на науку по-новому, відкрити для себе її можливості, переваги та перспективи. 💻 Що у програмі. Форум Інноваційна весна 2019 пройде з 24 по 26 травня. Три дні будуть наповнені нетворкінгом, знайомствами та обміном досвідом між студентами, компаніями та професіоналами-дослідниками з університетів. Також учасники зможуть відвідати Науково-технологічну виставку з близько 50 винаходами – від робототехніки до штучного інтелекту. 💻 Конкурс. На події буде відбуватися Міський конкурс стартапів, де креативні винахідники зможуть презентувати свої розробки та проекти (у сферах біотехнологій, харчових та фінансових технологій, відкриті дані) потенційним спонсорам та отримати відгуки. Подати заявку на участь у конкурсі стартапів можна за посиланням. Переможці конкурсу отримають грошову винагороду на реалізацію своїх проектів. Коли: 24-26 травня Де: Tech Startup School, Колеси, 2 Читайте також, що Chasopys відкриє коворкінг у Варшаві спільно з rent24.
Реклама 👇 Замовити

💻 Що за подія

Інноваційна Весна 2019 – це щорічний захід від Львівської міської ради, який розповідає про світ інновацій та підприємництва для містян Львова.

💻 Чим цікавий

Форум дає можливість подивитися на науку по-новому, відкрити для себе її можливості, переваги та перспективи.

Інноваційна весна 2019

💻 Що у програмі

Форум «Інноваційна весна 2019» пройде з 24 по 26 травня. Три дні будуть наповнені нетворкінгом, знайомствами та обміном досвідом між студентами, компаніями та професіоналами-дослідниками з університетів.

Також учасники зможуть відвідати Науково-технологічну виставку з близько 50 винаходами – від робототехніки до штучного інтелекту.

конкурс стартапів

💻 Конкурс

На події буде відбуватися Міський конкурс стартапів, де креативні винахідники зможуть презентувати свої розробки та проекти (у сферах біотехнологій, харчових та фінансових технологій, відкриті дані) потенційним спонсорам та отримати відгуки.

Подати заявку на участь у конкурсі стартапів можна за посиланням.

Переможці конкурсу отримають грошову винагороду на реалізацію своїх проектів.

Коли: 24-26 травня

Де: Tech Startup School, Колеси, 2

Читайте також, що Chasopys відкриє💻 У Львові відбудеться форум «Інноваційна весна 2019»: новий погляд на науку 1Chasopys відкриє коворкінг у Варшаві спільно з rent24 коворкінг у Варшаві спільно з rent24.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: