fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Chasopys відкриє коворкінг у Варшаві спільно з rent24

Chasopys vidkryje kovorking u Varšavi spiľno z rent24
Chasopys Europe у партнерстві з rent24 розширюється до Польщі. Компанія підписала угоду з Capital Park Group на оренду 4 тисяч м² у колишньому заводі Norblin в одному з центральних районів Варшави.
Chasopys Europe u partnerstvi z rent24 rozšyrjujeťsja do Poľšči. Kompanija pidpysala ugodu z Capital Park Group na orendu 4 tysjač m² u kolyšńomu zavodi Norblin v odnomu z centraľnyh rajoniv Varšavy.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Chasopys Europe by rent24 – спільне підприємство Часопису, одного із перших та найбільш відомих коворкінгових бізнесів в Україні та rent24, великого міжнародного провайдера коворкінгових та колівінгових послуг. rent24 і Часопис створили спільне підприємство для регіонального розширення в Центрально-Східній Європі наприкінці 2019 року. Компанія Cushman & Wakefield виступила у ролі медіатора угоди. Колишня фабрика Norblin – це модернізований історичний обєкт, який відповідає концепціям rent24. Там поєднується старе та нове у динамічному інноваційному просторі. Поєднання дозвілля, послуг роздрібної торгівлі та культури, а також екологічних підходів для реалізації комплексу, забезпечать задоволення очікувань клієнтів. Після семирічного досвіду в коворкінговому секторі в Україні ми знаємо, що справжній довгостроковий успіх залежить від роботи з проектами та командами, які розуміють цінність спільноти та інноваційної системи підтримки. Саме тому для нашого першого проекту у Польщі ми обрали Capital Park Group і колишню фабрику Norblin. Руслан Кавацюк. CEO Chasopys Europe by rent24. Читатйте також: Альона Калібаба, CEO Часопис — про соціальне підприємництво в Україні та світі. Колишній завод є одним з декількох місць, які будуть додані до портфоліо польських локацій у 2019 році. Протягом наступних двох років спільне підприємство Chasopys Europe by rent24 планує посилити свою присутність на існуючих ринках, додаючи нові місця в ключових країнах. Нагадаємо, в Україні Часопис нараховує 5 локацій. Це спільнота креативних, коворкінгових та освітніх просторів, а також навчальні програми для підприємців, розробників, самозайнятих фахівців. 
Реклама 👇 Замовити

Chasopys Europe by rent24 – спільне підприємство Часопису, одного із перших та найбільш відомих коворкінгових бізнесів в Україні та rent24, великого міжнародного провайдера коворкінгових та колівінгових послуг.

rent24 і Часопис створили спільне підприємство для регіонального розширення в Центрально-Східній Європі наприкінці 2019 року.

Chasopys

Компанія Cushman & Wakefield виступила у ролі медіатора угоди.

Колишня фабрика Norblin – це модернізований історичний об’єкт, який відповідає концепціям rent24. Там поєднується старе та нове у динамічному інноваційному просторі.

01/ 04

Поєднання дозвілля, послуг роздрібної торгівлі та культури, а також екологічних підходів для реалізації комплексу, забезпечать задоволення очікувань клієнтів.

Після семирічного досвіду в коворкінговому секторі в Україні ми знаємо, що справжній довгостроковий успіх залежить від роботи з проектами та командами, які розуміють цінність спільноти та інноваційної системи підтримки. Саме тому для нашого першого проекту у Польщі ми обрали Capital Park Group і колишню фабрику Norblin

Руслан Кавацюк, CEO Chasopys Europe by rent24
Читайте також: Альона Калібаба, CEO «Часопис» — про соціальне підприємництво в Україні та світі

Колишній завод є одним з декількох місць, які будуть додані до портфоліо польських локацій у 2019 році.

Протягом наступних двох років спільне підприємство Chasopys Europe by rent24 планує посилити свою присутність на існуючих ринках, додаючи нові місця в ключових країнах.

Нагадаємо, в Україні Часопис нараховуєChasopys відкриє коворкінг у Варшаві спільно з rent24 1Креативний простір «Часопис» — спогади причетних до 5-річчя 5 локацій. Це спільнота креативних, коворкінгових та освітніх просторів, а також навчальні програми для підприємців, розробників, самозайнятих фахівців. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: