fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

✉️ Мобільний Telegram оновився — 3 важливих зміни

✉️ Mobiľnyj Telegram onovyvsja — 3 važlyvyh zminy
Розробники месенджера Telegram випустили оновлення для обох мобільних систем. На Android прилетів новий дизайн та низка важливих покращень. На iOS дизайн залишився без змін, зате також з'явилися нові корисні функції. Зібрали для вас найважливіше.
Rozrobnyky mesendžera Telegram vypustyly onovlennja dlja oboh mobiľnyh system. Na Android pryletiv novyj dyzajn ta nyzka važlyvyh pokraščeń. Na iOS dyzajn zalyšyvsja bez zmin, zate takož z'javylysja novi korysni funkciї. Zibraly dlja vas najvažlyviše.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Оновлення Телеграму для всіх — Архів. Якщо ви активно користуєтеся Телеграмом, то рано чи пізно ваш список чатів перетворюється на звалище неактуальних бесід. Тепер для цього є рішення — розробники представили функціональність архіву чатів. Додавайте чати та канали в Архів свайпом ліворуч. Архів зявиться зверху вашого списку чатів з лічильником кількості оновлених чатів звідти. Його можна ховати та показувати за вашим бажанням.   Новий дизайн Telegram для Android. За словами розробників, новий дизайн Телеграму для Android став більш плавним та гладеньким. Оновилася головна іконка та інтерфейс додатку. Стало зручніше обирати повідомлення для пересилання та додалася нова кнопка для пересилання знизу праворуч: Новий інструмент пересилання повідомлень, а також — зручне пересилання стікерів: Оновлення для користувачів iOS. Інтерфейс вводу пароля для входу в Телеграм тепер виглядає красивіше. Також тепер можна встановити шестизначний пароль: Список нещодавніх стікерів тепер можна очищати, а великі емодзі стали виглядати як маленькі стікери: Нові можливості пересилання повідомлень підготували і для користувачів iOS. Наприклад, якщо ви помилилися з чатом, до якого хочете переслати повідомлення, достатньо тапнути на ці повідомлення, щоб змінити чат. Окрім цього, тепер можна копіювати прямі посилання на повідомлення з приватних чатів. Звісно, навіть тоді їх побачать тільки ті, в кого є доступ до цих повідомлень. Також тепер можна відсортувати контакти за статусом онлайн — таким чином, ви можете завжди побачити, хто саме з ваших контактів зараз онлайн. Оновлення вже доступне для завантаження для обох систем в App Store та Google Play відповідно. Нагадаємо, раніше ми розповідали про те, як правильно вести свій канал у Телеграмі, та чим це відрізняється від сторінки на Фейсбуці чи профілю в Інстаграмі.  

Оновлення Телеграму для всіх — Архів

Якщо ви активно користуєтеся Телеграмом, то рано чи пізно ваш список чатів перетворюється на звалище неактуальних бесід. Тепер для цього є рішення — розробники представили функціональність архіву чатів.

Додавайте чати та канали в Архів свайпом ліворуч. Архів з’явиться зверху вашого списку чатів з лічильником кількості оновлених чатів звідти. Його можна ховати та показувати за вашим бажанням.

 

Новий дизайн Telegram для Android

За словами розробників, новий дизайн Телеграму для Android став більш плавним та гладеньким. Оновилася головна іконка та інтерфейс додатку.

Стало зручніше обирати повідомлення для пересилання та додалася нова кнопка для пересилання знизу праворуч:

Новий інструмент пересилання повідомлень, а також — зручне пересилання стікерів:

telegram share update

Оновлення для користувачів iOS

Інтерфейс вводу пароля для входу в Телеграм тепер виглядає красивіше. Також тепер можна встановити шестизначний пароль:

Список нещодавніх стікерів тепер можна очищати, а великі емодзі стали виглядати як маленькі стікери:

telegram emoji

Нові можливості пересилання повідомлень підготували і для користувачів iOS. Наприклад, якщо ви помилилися з чатом, до якого хочете переслати повідомлення, достатньо тапнути на ці повідомлення, щоб змінити чат. Окрім цього, тепер можна копіювати прямі посилання на повідомлення з приватних чатів. Звісно, навіть тоді їх побачать тільки ті, в кого є доступ до цих повідомлень.

Також тепер можна відсортувати контакти за статусом онлайн — таким чином, ви можете завжди побачити, хто саме з ваших контактів зараз онлайн.

telegram online

Оновлення вже доступне для завантаження для обох систем в App Store та Google Play відповідно. Нагадаємо, раніше ми розповідали✉️ Мобільний Telegram оновився — 3 важливих зміни 1Що варто знати про Телеграм перед тим, як запустити свій канал про те, як правильно вести свій канал у Телеграмі, та чим це відрізняється від сторінки на Фейсбуці чи профілю в Інстаграмі.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: