✉️ Мобільний Telegram оновився — 3 важливих зміни

Čytaty latynkoju
✉️ Мобільний Telegram оновився — 3 важливих зміни

Оновлення Телеграму для всіх — Архів

Якщо ви активно користуєтеся Телеграмом, то рано чи пізно ваш список чатів перетворюється на звалище неактуальних бесід. Тепер для цього є рішення — розробники представили функціональність архіву чатів.

Додавайте чати та канали в Архів свайпом ліворуч. Архів з’явиться зверху вашого списку чатів з лічильником кількості оновлених чатів звідти. Його можна ховати та показувати за вашим бажанням.

 

Новий дизайн Telegram для Android

За словами розробників, новий дизайн Телеграму для Android став більш плавним та гладеньким. Оновилася головна іконка та інтерфейс додатку.

Стало зручніше обирати повідомлення для пересилання та додалася нова кнопка для пересилання знизу праворуч:

Новий інструмент пересилання повідомлень, а також — зручне пересилання стікерів:

telegram share update

Оновлення для користувачів iOS

Інтерфейс вводу пароля для входу в Телеграм тепер виглядає красивіше. Також тепер можна встановити шестизначний пароль:

Список нещодавніх стікерів тепер можна очищати, а великі емодзі стали виглядати як маленькі стікери:

telegram emoji

Нові можливості пересилання повідомлень підготували і для користувачів iOS. Наприклад, якщо ви помилилися з чатом, до якого хочете переслати повідомлення, достатньо тапнути на ці повідомлення, щоб змінити чат. Окрім цього, тепер можна копіювати прямі посилання на повідомлення з приватних чатів. Звісно, навіть тоді їх побачать тільки ті, в кого є доступ до цих повідомлень.

Також тепер можна відсортувати контакти за статусом онлайн — таким чином, ви можете завжди побачити, хто саме з ваших контактів зараз онлайн.

telegram online

Оновлення вже доступне для завантаження для обох систем в App Store та Google Play відповідно. Нагадаємо, раніше ми розповідалиЩо варто знати про Телеграм перед тим, як запустити свій канал про те, як правильно вести свій канал у Телеграмі, та чим це відрізняється від сторінки на Фейсбуці чи профілю в Інстаграмі.