fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Будівлю Річкового вокзалу відновлять: відкриття орієнтовно в кінці квітня

Budivlju Ričkovogo vokzalu vidnovljať: vidkryttja orijentovno v kinci kvitnja
Першим кияни та гості столиці зможуть побачити приміщення зі фресками, розташоване на першому та другому поверхах. Відкриття орієнтовно призначене на 27 квітня.
Peršym kyjany ta gosti stolyci zmožuť pobačyty prymiščennja zi freskamy, roztašovane na peršomu ta drugomu poverhah. Vidkryttja orijentovno pryznačene na 27 kvitnja.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У будівлі Річкового вокзалу почали процес реновації. Це повністю збереже автентичність внутрішнього оздоблення, і дасть можливість відкрити будівлю для доступу киянам та гостям столиці. Люди хочуть потрапити всередину. Наразі після підтвердження фахівців відомо, що ці приміщення безпечні. Важливо відновити життя на Річковому вокзалі: запускати по декілька приміщень, щоб знайомити людей з атмосферою цього будинку, – керівник напрямку річкового туризму Павло Поліканов. Оживити одну з найвизначніших будівель Подолу змогли завдяки зусиллям активістів та меценатів. Головна мета – показати, що в Києві така ж красива набережна, як у Лондоні, Копенгагені, Стокгольмі та Берліні. Першим кияни та гості столиці зможуть побачити приміщення зі фресками, розташоване на першому та другому поверхах. Відкриття орієнтовно призначене на 27 квітня. . . З реновацією Річкового вокзалу у гостей і жителів міста зявиться можливість насолодитися прекрасним видом на Дніпро і спуститися на набережну через центральний вхід, як це було задумано спочатку багато років назад. Читатйте також: Як виглядатиме оновлена Вокзальна площа. Оновлена ​​локація стане ідеальним місцем для реалізації творчих ініціатив: кінопокази, виставки сучасних художників і скульпторів, презентації книг. Всі заходи плануються бути безкоштовними для відвідування. Будівлю відкрили у 60-х роках ХХ століття. Стіни її облицьовані інкерманським вапняком, а цоколь виконаний з полірованого граніту.
Реклама 👇 Замовити

У будівлі Річкового вокзалу почали процес реновації. Це повністю збереже автентичність внутрішнього оздоблення, і дасть можливість відкрити будівлю для доступу киянам та гостям столиці.

«Люди хочуть потрапити всередину. Наразі після підтвердження фахівців відомо, що ці приміщення безпечні. Важливо відновити життя на Річковому вокзалі: запускати по декілька приміщень, щоб знайомити людей з атмосферою цього будинку», – керівник напрямку річкового туризму Павло Поліканов.

Будівлю Річкового вокзалу відновлять: відкриття орієнтовно в кінці квітня 1

Оживити одну з найвизначніших будівель Подолу змогли завдяки зусиллям активістів та меценатів.

Головна мета – показати, що в Києві така ж красива набережна, як у Лондоні, Копенгагені, Стокгольмі та Берліні.

Першим кияни та гості столиці зможуть побачити приміщення зі фресками, розташоване на першому та другому поверхах. Відкриття орієнтовно призначене на 27 квітня

Будівлю Річкового вокзалу відновлять: відкриття орієнтовно в кінці квітня 2

Інтер’єр Річкового вокзалу в 2015 році.

З реновацією Річкового вокзалу у гостей і жителів міста з’явиться можливість насолодитися прекрасним видом на Дніпро і спуститися на набережну через центральний вхід, як це було задумано спочатку багато років назад.

Читайте також: Як виглядатиме оновлена Вокзальна площа

Оновлена ​​локація стане ідеальним місцем для реалізації творчих ініціатив: кінопокази, виставки сучасних художників і скульпторів, презентації книг. Всі заходи плануються бути безкоштовними для відвідування.

Будівлю відкрили у 60-х роках ХХ століття. Стіни її облицьовані інкерманським вапняком, а цоколь виконаний з полірованого граніту.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

1 коментар

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1

A hto zrobyv ščo cej vokzal v vščent zrujnovanyj, vsi ž znajuť, v ćomu vynna vlada, ta vony hočuť zaoščadyty їh vynu.

Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: