fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Перевірити товар справжній чи підробка: новий додаток

Pereviryty tovar spravžnij čy pidrobka: novyj dodatok
Українська компанія OnlyOriginal запустила спеціальний мобільний додаток. За його допомогою покупець буде точно знати справжній товар або підробка – завдяки унікальному захищеному коду  
Ukraїnśka kompanija OnlyOriginal zapustyla speciaľnyj mobiľnyj dodatok. Za jogo dopomogoju pokupeć bude točno znaty spravžnij tovar abo pidrobka – zavdjaky unikaľnomu zahyščenomu kodu  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Як працює. Виробники можуть додати до своєї торгової марки на товар цифровий код OnlyOriginal. У нього зашита вся інформація про товар, починаючи від обов’язкових даних (дата випуску, склад продукту, термін придатності) до подробиць, які можуть бути цікаві покупцеві. Усі дані зчитуються звичайним смартфоном, на який завантажено мобільний додаток OnlyOriginal. Читатйте також: Український стартап в ОАЕ: розумні окуляри для військових. Кому буде корисно. За словами розробників, додаток значно спростить життя споживачам і виробникам. OnlyOriginal забезпечить контроль за товаром, захистить від недобросовісної конкуренції та дасть можливість спілкуватися безпосередньо з покупцем. Плюси для покупця, який почне користуватися додатком, – правдива інформація про продукти та мінімізація ризиків купити неякісний або небезпечний товар. Доступне всьому світу. Потенційна аудиторія сервісу в Україні – 25 млн користувачів смартфонів. У перспективі український додаток може застосовуватися у будь-якій точці планети. Впровадження маркування OnlyOriginal спростить українським виробникам вихід на ринки ЄС. Читатйте також: Український стартап AxDraft отримав $150 тисяч від Y Combinator. Цифровий код OnlyOriginal вирішує технологічні складнощі, пов’язані з дотриманням законодавчих вимог Директив ЄС про маркування товарів. Повна прозорість і доступність даних про походження товару – найкраще підтвердження якості, безпеки продукту. Це посилить репутацію українських брендів на нових ринках, – підкреслює директор OnlyOriginal Олександр Поліщук. Безкоштовно завантажити додаток OnlyOriginal можна в AppStore і GooglePlay.
Реклама 👇 Замовити

Як працює

Виробники можуть додати до своєї торгової марки на товар цифровий код OnlyOriginal. У нього «зашита» вся інформація про товар, починаючи від обов’язкових даних (дата випуску, склад продукту, термін придатності) до подробиць, які можуть бути цікаві покупцеві.

Усі дані зчитуються звичайним смартфоном, на який завантажено мобільний додаток OnlyOriginal.

Читайте також: Український стартап в ОАЕ: розумні окуляри для військових

Кому буде корисно

За словами розробників, додаток значно спростить життя споживачам і виробникам. OnlyOriginal забезпечить контроль за товаром, захистить від недобросовісної конкуренції та дасть можливість спілкуватися безпосередньо з покупцем.

Перевірити товар справжній чи підробка: новий додаток 1

Плюси для покупця, який почне користуватися додатком, – правдива інформація про продукти та мінімізація ризиків купити неякісний або небезпечний товар.

Доступне всьому світу

Потенційна аудиторія сервісу в Україні – 25 млн користувачів смартфонів. У перспективі український додаток може застосовуватися у будь-якій точці планети. Впровадження маркування OnlyOriginal спростить українським виробникам вихід на ринки ЄС.

Перевірити товар справжній чи підробка: новий додаток 2

Читайте також: Український стартап AxDraft отримав $150 тисяч від Y Combinator

«Цифровий код OnlyOriginal вирішує технологічні складнощі, пов’язані з дотриманням законодавчих вимог Директив ЄС про маркування товарів. Повна прозорість і доступність даних про походження товару – найкраще підтвердження якості, безпеки продукту. Це посилить репутацію українських брендів на нових ринках», – підкреслює директор OnlyOriginal Олександр Поліщук.

Безкоштовно завантажити додаток OnlyOriginal можна в AppStore і GooglePlay.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: