Український стартап AxDraft отримав $150 тисяч від Y Combinator

Čytaty latynkoju
Український стартап AxDraft отримав $150 тисяч від Y Combinator

Y Combinator

Y Combinator називають найбільшим і найвпливовішим бізнес-інкубатором в світі. Через нього пройшло більше тисячі стартапів, серед яких – Airbnb, Dropbox і Stripe. Їхня сумарна вартість перевищує $65 млрд.

Нині до такого могутнього списку додався український стартап. Акселератор вклав в AxDraft $150 000 і отримав 7% частки в компанії. Це вже не перші інвестиції, які стартап залучив в цьому році. У кінці лютого в AxDraft вклалася компанія Overkill. Сторони не розкрили суму угоди, але стартап оцінили в 1,33 млн євро.

Читайте також: Український стартап в ОАЕ: розумні окуляри для військових

Що таке AxDraft

AxDraft заснували брати Юрій та Олег Заремба. Компанія розробляє продукти, які дозволяють автоматизувати підготовку юридичних документів. У цьому році стало відомо, що засновники AxDraft переїхали в Кремнієву долину.

Також компанія випустила оновлену версію AxDraft Business. Це безкоштовний сервіс, який допомагає підприємцям швидко підготувати потрібні документи. Вперше його представили у 2018 році.

Оновлений AxDraft Business

В оновленій версії AxDraft Business з’явився контент виключно для американських клієнтів. Також в США AxDraft Business почав надавати платні послуги. В Україні AxDraft Business поки не монетизують.

За словами СЕО AxDraft Юрія Заремби, підготовка документів для стартапів в США залишається безкоштовною. Проекту доведеться заплатити тільки за додаткові послуги, на кшталт консультації або аналізу коментарів.