Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Керівники ВДНГ хизуються досягненнями: 292 івенти та 19 млн гривень до бюджету

Kerivnyky VDNG hyzujuťsja dosjagnennjamy: 292 iventy ta 19 mln gryveń do bjudžetu

Керівництво столичного виставкового центру відзвітувало про збільшення всіх хороших показників і зменшення всіх поганих. Давайте подивимося на цифри, які показали ВДНГ.
Kerivnyctvo stolyčnogo vystavkovogo centru vidzvituvalo pro zbiľšennja vsih horošyh pokaznykiv i zmenšennja vsih poganyh. Davajte podyvymosja na cyfry, jaki pokazaly VDNG.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  ВДНГ – це виставковий центр у Києві, який включає в себе величезну територію та багато павільйонів. Після Революції гідності у центру змінився менеджмент, а потім ще кілька разів. Нові керівники взяли курс на реформування центру та виведення його з концептуальної та фінансової криз. Із самого початку реформи почали давати результат. Наразі генеральний директор ВДНГ звітує про результати 2018 року.   Загалом центр минулого року прийняв рекордних 292 івенти – це в 2,5 рази більше, ніж минулого року і у 8 разів більше, ніж до початку реформування у 2015 році. Найзнаковіша і, напевно, наймасовіша подія для ВДНГ – це фестиваль Atlas Weekend, який проходив там вже втретє, і цього року запланований також. Саме ця подія привела до ВДНГ найбільше відвідувачів – 154 тисячі людей завітали до центру послухати Олега Винника, MONATIK і Настю Каменських у перший день фестивалю. Серед важливих івентів також маркет Кураж Базар, Kyiv Food&Wine Festival, виставка Агро 2018, Зимова казка та інші. Загалом, всі події забезпечили 3 мільйони гостей, що на 67% більше, ніж 2017-го (і в 6 разів більше, ніж до реформ). Територія ВДНГ дійсно гігантська, тому опікуватися нею дуже складно – тим більше, з обмеженим фінансовим ресурсом, який був у центру всі ці роки. Але і тут є чим похвалитися. За словами керівництва ВДНГ, вдалося побудувати велоінфраструктуру на 5 Га території. Окрім того, відновлено 4000 м2 зелених насаджень, відремонтовано електромережі поміж інших робіт на території. Почали проектувати ландшафтний парк. Відремонтували сім павільйонів, а також три басейни. Запустили арт-резиденцію Carbon і льодову арену для хокею і фігурного катання. ВДНГ ще не можна назвати фінансовою історією успіху, але він потроху заробляє, і з кожним роком – більше. Виручка виросла у 3 рази до 65,3 мільйонів гривень, а операційний прибуток (до відрахування податків) – у 6 разів до 12,5 мільйонів гривень. Це дозволяє повертати старі борги – замість майже 30 мільйонів гривень центр тепер винен трохи більше 14 (більшість – державі у вигляді податків). Найбільше зниження боргу відбулося саме в останній рік. Цьому посприяла й оптимізація штату на 10%. Раніше ми публікували інтервю з Євгеном Мушкіним, де він розповів про труднощі та досягнення в розвитку експоцентру.
Реклама 👇 Замовити

Що таке ВДНГ?

ВДНГ – це виставковий центр у Києві, який включає в себе величезну територію та багато павільйонів. Після Революції гідності у центру змінився менеджмент, а потім ще кілька разів. Нові керівники взяли курс на реформування центру та виведення його з концептуальної та фінансової криз. Із самого початку реформи почали давати результат. Наразі генеральний директор ВДНГ звітує про результати 2018 року.

 

Керівники ВДНГ хизуються досягненнями: 292 івенти та 19 млн гривень до бюджету 1

Що відбувається на ВДНГ?

Загалом центр минулого року прийняв рекордних 292 івенти – це в 2,5 рази більше, ніж минулого року і у 8 разів більше, ніж до початку реформування у 2015 році.

Найзнаковіша і, напевно, наймасовіша подія для ВДНГ – це фестиваль Atlas Weekend, який проходив там вже втретє, і цього року запланований також. Саме ця подія привела до ВДНГ найбільше відвідувачів – 154 тисячі людей завітали до центру послухати Олега Винника, MONATIK і Настю Каменських у перший день фестивалю.

Керівники ВДНГ хизуються досягненнями: 292 івенти та 19 млн гривень до бюджету 3

Серед важливих івентів також маркет “Кураж Базар”, Kyiv Food&Wine Festival, виставка Агро 2018, “Зимова казка” та інші. Загалом, всі події забезпечили 3 мільйони гостей, що на 67% більше, ніж 2017-го (і в 6 разів більше, ніж до реформ).

Колись були на ВДНГ, не дуже сподобалося – погана інфраструктура. Щось змінилося?

Керівники ВДНГ хизуються досягненнями: 292 івенти та 19 млн гривень до бюджету 5

Територія ВДНГ дійсно гігантська, тому опікуватися нею дуже складно – тим більше, з обмеженим фінансовим ресурсом, який був у центру всі ці роки. Але і тут є чим похвалитися.

За словами керівництва ВДНГ, вдалося побудувати велоінфраструктуру на 5 Га території. Окрім того, відновлено 4000 м2 зелених насаджень, відремонтовано електромережі поміж інших робіт на території. Почали проектувати ландшафтний парк.

Відремонтували сім павільйонів, а також три басейни. Запустили арт-резиденцію Carbon і льодову арену для хокею і фігурного катання.

Все це дуже добре, але ж це гроші платників податків. Що там з окупністю цієї історії?

ВДНГ ще не можна назвати фінансовою історією успіху, але він потроху заробляє, і з кожним роком – більше. Виручка виросла у 3 рази до 65,3 мільйонів гривень, а операційний прибуток (до відрахування податків) – у 6 разів до 12,5 мільйонів гривень. Це дозволяє повертати старі борги – замість майже 30 мільйонів гривень центр тепер винен трохи більше 14 (більшість – державі у вигляді податків). Найбільше зниження боргу відбулося саме в останній рік. Цьому посприяла й оптимізація штату на 10%.

Керівники ВДНГ хизуються досягненнями: 292 івенти та 19 млн гривень до бюджету 7

Раніше ми публікували інтерв’ю з Євгеном Мушкіним, де він розповів про труднощі та досягнення в розвитку експоцентру.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: