fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Стартапам пропонують позмагатися за 1 мільйон євро інвестицій

Startapam proponujuť pozmagatysja za 1 miľjon jevro investycij
Провідна dealflow платформа Vestbee разом із CEE Business Angels Network оголошує про старт третього CEE Startup Challenge – найбільшого регіонального змагання для стартапів та скейлапів, де вони мають можливість отримати інвестиції до мільйона євро.
Providna dealflow platforma Vestbee razom iz CEE Business Angels Network ogološuje pro start treťogo CEE Startup Challenge – najbiľšogo regionaľnogo zmagannja dlja startapiv ta skejlapiv, de vony majuť možlyvisť otrymaty investyciї do miľjona jevro.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Кому потрібно взяти участь у CEE Startup Challenge?. Всім компаніям регіону Центральної та Східної Європи, які підпадають під категорії ICT, AI, Data & Analytics, Fintech, Insurtech, Blockchain, E-commerce & Marketplace, Adtech & Martech, Edtech, Media & Entertainment. Що отримають учасники?. Окрім шансу залучити інвестиції до 1 мільйона євро, всі учасники отримають можливість показати свій проект глобальним інвесторам, корпораціям та медіа, підтриму в розвитку бізнесу, медіапокриття, квитки на чисельні стартап-заходи і доступ до багатьох бізнес-інструментів. Повний перелік переваг і винагород постійно зростає. Більше інформації завжди можна отримати на сайті змагання або на сторінках в соціальних мережах: Facebook, Twitter. Як взяти участь?. Прийом заявок триватиме до 10 березня. Зареєструватися на участь можна на сайті CEE Startup Challenge. Про організаторів. CEE Business Angels Network – це міжнародна група інвесторів, яка підтримує стартапи з Центральної та Східної Європи експертизою, ресурсами та фінансами. ЧлениCEE Business Angels Network інвестують до 1 мільйона євро в проекти з високим потенціалом зростання, які мають щонайменшеleast proof of concept або мініально життєздатний продукт (MVP) готовий до запуску на ринку. Vestbee - головний організатор заходу, провідна платформа все-в-одному в Центральній та Східній Європі, що зєднує регіональні стартапи з бізнес-ангелами, акселераторами, VC-фондами і корпораціями. Платформа надає стартапам інструменти для автоматизації та керування збором коштів, а інвесторам та організаторам заходів інструменти для організації dealflow і віртуальний стартап-шоурум.
Реклама 👇 Замовити

Кому потрібно взяти участь у CEE Startup Challenge?

Всім компаніям регіону Центральної та Східної Європи, які підпадають під категорії ICT, AI, Data & Analytics, Fintech, Insurtech, Blockchain, E-commerce & Marketplace, Adtech & Martech, Edtech, Media & Entertainment.

Що отримають учасники?

Окрім шансу залучити інвестиції до 1 мільйона євро, всі учасники отримають можливість показати свій проект глобальним інвесторам, корпораціям та медіа, підтриму в розвитку бізнесу, медіапокриття, квитки на чисельні стартап-заходи і доступ до багатьох бізнес-інструментів. Повний перелік переваг і винагород постійно зростає. Більше інформації завжди можна отримати на сайті змагання або на сторінках в соціальних мережах: Facebook, Twitter.

Як взяти участь?

Прийом заявок триватиме до 10 березня. Зареєструватися на участь можна на сайті CEE Startup Challenge.

Про організаторів

CEE Business Angels Network – це міжнародна група інвесторів, яка підтримує стартапи з Центральної та Східної Європи експертизою, ресурсами та фінансами. ЧлениCEE Business Angels Network інвестують до 1 мільйона євро в проекти з високим потенціалом зростання, які мають щонайменшеleast proof of concept або мініально життєздатний продукт (MVP) готовий до запуску на ринку.

Vestbee – головний організатор заходу, провідна платформа все-в-одному в Центральній та Східній Європі, що з’єднує регіональні стартапи з бізнес-ангелами, акселераторами, VC-фондами і корпораціями. Платформа надає стартапам інструменти для автоматизації та керування збором коштів, а інвесторам та організаторам заходів інструменти для організації dealflow і віртуальний стартап-шоурум.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

1 коментар

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1
Виктория

Очень здорово что в нашем любимом городе происходят такие мероприятия

Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: