Стартапам пропонують позмагатися за 1 мільйон євро інвестицій

Čytaty latynkoju
Стартапам пропонують позмагатися за 1 мільйон євро інвестицій

Кому потрібно взяти участь у CEE Startup Challenge?

Всім компаніям регіону Центральної та Східної Європи, які підпадають під категорії ICT, AI, Data & Analytics, Fintech, Insurtech, Blockchain, E-commerce & Marketplace, Adtech & Martech, Edtech, Media & Entertainment.

Що отримають учасники?

Окрім шансу залучити інвестиції до 1 мільйона євро, всі учасники отримають можливість показати свій проект глобальним інвесторам, корпораціям та медіа, підтриму в розвитку бізнесу, медіапокриття, квитки на чисельні стартап-заходи і доступ до багатьох бізнес-інструментів. Повний перелік переваг і винагород постійно зростає. Більше інформації завжди можна отримати на сайті змагання або на сторінках в соціальних мережах: Facebook, Twitter.

Як взяти участь?

Прийом заявок триватиме до 10 березня. Зареєструватися на участь можна на сайті CEE Startup Challenge.

Про організаторів

CEE Business Angels Network – це міжнародна група інвесторів, яка підтримує стартапи з Центральної та Східної Європи експертизою, ресурсами та фінансами. ЧлениCEE Business Angels Network інвестують до 1 мільйона євро в проекти з високим потенціалом зростання, які мають щонайменшеleast proof of concept або мініально життєздатний продукт (MVP) готовий до запуску на ринку.

Vestbee – головний організатор заходу, провідна платформа все-в-одному в Центральній та Східній Європі, що з’єднує регіональні стартапи з бізнес-ангелами, акселераторами, VC-фондами і корпораціями. Платформа надає стартапам інструменти для автоматизації та керування збором коштів, а інвесторам та організаторам заходів інструменти для організації dealflow і віртуальний стартап-шоурум.