fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

На корпусах Хмельницького вишу запрацювали сонячні електростанції

Na korpusah Hmeľnyćkogo vyšu zapracjuvaly sonjačni elektrostanciї
На території Хмельницького національного університету ввели в експлуатацію 5 дахових сонячних електростанцій
Na terytoriї Hmeľnyćkogo nacionaľnogo universytetu vvely v ekspluataciju 5 dahovyh sonjačnyh elektrostancij
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  На будівлі Хмельницького університету запустили в роботу 5 сонячних станцій. Про це повідомила Державна архітектурно-будівельна інспекція України. Як навчальний заклад забезпечує себе енергією. Процес запуску на будівлях Хмельницького вишу відбувався поетапно. Управління прийняло в експлуатацію сонячні панелі, встановлені на дахах навчальних корпусах № 1, 2, 3, 4, корпусу фізичного виховання. Минулоріч ввели в експлуатацію 3 сонячні електростанції навчального закладу. Всього під час реконструкції покрівлі університету змонтовано 8 покрівельних сонячних електростанцій.  Документи про прийняття в експлуатацію ще двох поки знаходяться на розгляді, повідомляється на сайті Державної архітектурно-будівельної інспекції України. Потужність побудованих СЕС. Завдяки покрівельним сонячним станціям будуть висвітлюватися навчальні аудиторії, їдальня, бібліотека, спортивний комплекс і функціонувати технологічне обладнання. На корпусі №3 потужність усіх фотовольтаїчних панелей — 41,2 кВт. На даховій котельні корпусу фізичного виховання — 49,5 кВт. На корпусі №4 — 48,6 кВт. Бібліотечний корпус— 26,9 кВт. І на даху їдальні також — 26,9 кВт. Хмельницький національний університет, став одним з перших в Україні, який буде використовувати альтернативне джерело енергії для зменшення енерговитрат. До речі, раніше ми повідомляли про те, що для збереження природи та розвитку поновної енергетики в Хмельницькому створили енергетичний кластер.
Реклама 👇 Замовити

На будівлі Хмельницького університету запустили в роботу 5 сонячних станцій. Про це повідомила Державна архітектурно-будівельна інспекція України.

Як навчальний заклад забезпечує себе енергією

Процес запуску на будівлях Хмельницького вишу відбувався поетапно. Управління прийняло в експлуатацію сонячні панелі, встановлені на дахах навчальних корпусах № 1, 2, 3, 4, корпусу фізичного виховання. Минулоріч ввели в експлуатацію 3 сонячні електростанції навчального закладу. Всього під час реконструкції покрівлі університету змонтовано 8 покрівельних сонячних електростанцій.  Документи про прийняття в експлуатацію ще двох поки знаходяться на розгляді, повідомляється на сайті Державної архітектурно-будівельної інспекції України.

Потужність побудованих СЕС

Завдяки покрівельним сонячним станціям будуть висвітлюватися навчальні аудиторії, їдальня, бібліотека, спортивний комплекс і функціонувати технологічне обладнання.

На корпусі №3 потужність усіх фотовольтаїчних панелей — 41,2 кВт. На даховій котельні корпусу фізичного виховання — 49,5 кВт. На корпусі №4 — 48,6 кВт. Бібліотечний корпус— 26,9 кВт. І на даху їдальні також — 26,9 кВт.

Хмельницький національний університет, став одним з перших в Україні, який буде використовувати альтернативне джерело енергії для зменшення енерговитрат.

До речі, раніше ми повідомлялиНа корпусах Хмельницького вишу запрацювали сонячні електростанції 1У Хмельницькому створили кластер з розвитку поновної енергетики про те, що для збереження природи та розвитку поновної енергетики в Хмельницькому створили енергетичний кластер.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: