Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українські батарейки поїдуть на переробку до ЄС

Ukraїnśki batarejky poїduť na pererobku do JeS

Екологічна організація «Батарейки, здавайтеся» закупила бочки для транспортування батарейок на переробку до ЄС. Про це команда повідомила на своїй Facebook-сторінці
Ekologična organizacija «Batarejky, zdavajtesja» zakupyla bočky dlja transportuvannja batarejok na pererobku do JeS. Pro ce komanda povidomyla na svoїj Facebook-storinci
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Ініціатива Батарейки, здавайтеся та компанія Екологічні інвестиції імпортували з Туреччини 80 бочок для пересилки використаних батарейок з України на переробні заводи в ЄС. Для чого потрібні бочки . Фура з 80 спеціальними маркованими бочками возитиме українські батарейки на переробні заводи в Європу. Як кажуть активісти, без цієї спеціальної тари, виготовленої за стандартами ООН, з клеймом особливого зразка та із пластику особливої міцності, вивезти батарейки на переробку в Європу було би неможливо. Вони виявили, що якісної тари для небезпечних відходів в Україні немає. Партію бочок виготовила стамбульська фабрика Güngör Plastik. Організація отримала 80 бочок, об’ємом 220 л кожна. Усі вони вміщуються у 20-тонну фуру. Вантажівка вивезе першу партію батарейок в Європу. Бочки повертатимуть в Україну та наповнюватимуть батарейками знову. Компанія, з якою ми будемо вивозити батарейки на переробку за кордон, Екологічні інвестиції, розмитнила та уже привезла ці самі бочки на склад у Києві, — розповідають активісти. — На днях ми завітали туди всі разом, щоб подивитись на них вживу. Кожна із бочок виготовлена спеціально для того, щоб витримати сувору вагу батарейок та має ООН-стандартизоване клеймо. Термін придатності таких бочок за європейськими нормами — 5 років. Нещодавно Батарейки, здавайтеся оголосили про закриття волонтерської мережі зі збору використаних батарейок через високу вартість переробки. З 2013 року, коли було засновано рух, жодна батарейка не потрапила на переробку. Відтепер відпрацьовані батарейки збиратимуть лише у торгових мережах і компаніях, які оплачуватимуть переробку батарейок на двох заводах – Redux у Німеччині та Recupyl у Польщі. Нагадаємо, раніше ми писали про те, як переробляти та сортувати непрацюючі ґаджети — досвід США.

Ініціатива «Батарейки, здавайтеся» та компанія «Екологічні інвестиції» імпортували з Туреччини 80 бочок для пересилки використаних батарейок з України на переробні заводи в ЄС.

Для чого потрібні бочки 

Фура з 80 спеціальними маркованими бочками возитиме українські батарейки на переробні заводи в Європу. Як кажуть активісти, без цієї спеціальної тари, виготовленої за стандартами ООН, з клеймом особливого зразка та із пластику особливої міцності, вивезти батарейки на переробку в Європу було би неможливо. Вони виявили, що якісної тари для небезпечних відходів в Україні немає. Партію бочок виготовила стамбульська фабрика Güngör Plastik.

Організація отримала 80 бочок, об’ємом 220 л кожна. Усі вони вміщуються у 20-тонну фуру. Вантажівка вивезе першу партію батарейок в Європу. Бочки повертатимуть в Україну та наповнюватимуть батарейками знову.

«Компанія, з якою ми будемо вивозити батарейки на переробку за кордон, «Екологічні інвестиції», розмитнила та уже привезла ці самі бочки на склад у Києві, — розповідають активісти. — На днях ми завітали туди всі разом, щоб подивитись на них вживу. Кожна із бочок виготовлена спеціально для того, щоб витримати сувору вагу батарейок та має ООН-стандартизоване клеймо. Термін придатності таких бочок за європейськими нормами — 5 років».

Нещодавно «Батарейки, здавайтеся» оголосили про закриття волонтерської мережі зі збору використаних батарейок через високу вартість переробки. З 2013 року, коли було засновано рух, жодна батарейка не потрапила на переробку. Відтепер відпрацьовані батарейки збиратимуть лише у торгових мережах і компаніях, які оплачуватимуть переробку батарейок на двох заводах – Redux у Німеччині та Recupyl у Польщі.

Українські батарейки поїдуть на переробку до ЄС 1

Нагадаємо, раніше ми писали про те, як переробляти та сортувати непрацюючі ґаджети — досвід США.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: