fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Мінсоцполітики назвали кількість переселенців з Криму та Сходу України

U Minsocpolityky nazvaly kiľkisť pereselenciv z Krymu ta Shodu Ukraїny
Станом на 8 січня 2019 року на обліку перебуває 1 млн 512, 367 тис переселенців з тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей та Автономної республіки Крим. Такі дані наводить Мінсоцполітики України
Stanom na 8 sičnja 2019 roku na obliku perebuvaje 1 mln 512, 367 tys pereselenciv z tymčasovo okupovanyh terytorij Donećkoї i Luganśkoї oblastej ta Avtonomnoї respubliky Krym. Taki dani navodyť Minsocpolityky Ukraїny
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Як повідомляють у Міністерстві соціальної політики України, зараз на обліку перебуває більше 1 млн переселенців з тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей та АР Крим. Ситуація з ВПО. У відомстві зазначили, що дані надані структурними підрозділами соціального захисту населення обласних та Київської міської держадміністрацій. До речі, результати регулярного опитування, яке проводить в Україні Міжнародна організація з міграції (МОМ) свідчать що частка ВПО, які повідомляли, що перебувають у нинішньому місці проживання понад 3 роки, становила 62% в 11 раунді. За даними дослідження, частка ВПО, які повідомили про свій намір повернутися після закінчення конфлікту в місце свого проживання до переміщення, становила 24%, що дещо менше, ніж у попередньому раунді. З другого боку, 38% ВПО висловили намір не повертатися навіть після закінчення конфлікту, так само, як і у 2 попередніх раундах. Водночас частка ВПО, які обрали відповідь важко відповісти, становила 20%. Ці результати можуть свідчити про невпевненість ВПО у своєму майбутньому, що було також зазначено учасниками обговорень у фокус-групах, — йдеться в опитуванні.  На запитання про плани на три наступні місяці переважна більшість ВПО (82%) висловили наміри залишатися у своєму нинішньому місці проживання. Інші називали повернення в місце проживання до переміщення (3%), переїзд в іншу область у межах України (1%), переїзд за кордон (1%), важко відповісти (10%), а 3% не відповіли на питання. До слова, в Україні запустили реєстр отримувачів субсидій.
Реклама 👇 Замовити

Як повідомляють у Міністерстві соціальної політики України, зараз на обліку перебуває більше 1 млн переселенців з тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей та АР Крим.

Ситуація з ВПО

У відомстві зазначили, що дані надані структурними підрозділами соціального захисту населення обласних та Київської міської держадміністрацій.

До речі, результати регулярного опитування, яке проводить в Україні Міжнародна організація з міграції (МОМ) свідчать що частка ВПО, які повідомляли, що перебувають у нинішньому місці проживання понад 3 роки, становила 62% в 11 раунді.

За даними дослідження, частка ВПО, які повідомили про свій намір повернутися після закінчення конфлікту в місце свого проживання до переміщення, становила 24%, що дещо менше, ніж у попередньому раунді. З другого боку, 38% ВПО висловили намір не повертатися навіть після закінчення конфлікту, так само, як і у 2 попередніх раундах. Водночас частка ВПО, які обрали відповідь «важко відповісти», становила 20%.

«Ці результати можуть свідчити про невпевненість ВПО у своєму майбутньому, що було також зазначено учасниками обговорень у фокус-групах», — йдеться в опитуванні.  На запитання про плани на три наступні місяці переважна більшість ВПО (82%) висловили наміри залишатися у своєму нинішньому місці проживання. Інші називали повернення в місце проживання до переміщення (3%), переїзд в іншу область у межах України (1%), переїзд за кордон (1%), «важко відповісти» (10%), а 3% не відповіли на питання.

У Мінсоцполітики назвали кількість переселенців з Криму і ДонбасуУ Мінсоцполітики назвали кількість переселенців з Криму і Донбасу

До слова, в Україні запустилиУ Мінсоцполітики назвали кількість переселенців з Криму та Сходу України 1В Україні запустили реєстр отримувачів субсидій реєстр отримувачів субсидій.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: