fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Із січня 2019-го змінюється порядок оплати електроенергії в будинках

Iz sičnja 2019-go zminjujeťsja porjadok oplaty elektroenergiї v budynkah
З 1 січня 2019 року енергопослуги клієнтам в Україні надаватимуть 2 різні компанії - оператор системи розподілу і компанія-постачальник електроенергії. Про це інформує «Економічна Правда»
Z 1 sičnja 2019 roku energoposlugy klijentam v Ukraїni nadavatymuť 2 rizni kompaniї - operator systemy rozpodilu i kompanija-postačaľnyk elektroenergiї. Pro ce informuje «Ekonomična Pravda»
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Зміни відбулися відповідно до закону Про ринок електричної енергії. Відтепер оператор системи розподілу здійснюватиме діяльність винятково з розподілу електроенергії та експлуатації електромереж. Компанія-постачальник електроенергії буде займатися постачанням електроенергії споживачам, відповідати за нарахування платежів і розрахунки. Що зміниться для споживачів електроенергії в плані документів та рахунків. Для продовження звичного споживання електрики необхідно приєднатися до Публічного договору на постачання електроенергії постачальником універсальних послуг. У кожному регіоні та місті це — свої компанії. Для мешканців Києва, наприклад, — Київські енергетичні послуги. Також буде окремий договір із компанією, що розподіляє електроенергію. Для киян це — ДТЕК Київські електромережі. В деяких містах мешканцям багатоквартирних будинків розсилають бланки договорів, які потрібно начебто підписати та здати до Центрів обслуговування. Проте як зазначили в ДТЕК, державою передбачено спрощену процедуру приєднання: усе, що необхідно зробити, – це продовжити користуватися послугами та своєчасно оплачувати рахунки. Клієнту необхідно зробити це в лютому 2019 року, у момент оплати послуг за січень 2019 року. Якщо ви оплачуєте рахунки через банк чи інтернет-банкінг, у лютому 2019 року необхідно вказати нові реквізити отримувача – компанії-постачальника. Реквізити будуть на сайтах і в перших рахунках від постачальника, які будуть доставлені клієнтам у лютому 2019 року, — повідомили в ДТЕК. Як зазначає ЕП, у клієнтів і надалі залишається всього один рахунок за електроенергію. У ньому лише з’являться 2 окремих рядки: вартість послуг із розподілу та вартість електроенергії. Зміна в структурі тарифу не означає його збільшення. Перший оновлений рахунок побутові клієнти отримають у лютому 2019 року за електроенергію, спожиту в січні. Всі розрахунки проводяться через постачальника електрики. Нагадаємо, раніше ми інформували про плани Мінрегіону запровадити обовязкові зарядні станції на паркувальних майданчиках біля багатоквартирних будинків.
Реклама 👇 Замовити

Зміни відбулися відповідно до закону «Про ринок електричної енергії». Відтепер оператор системи розподілу здійснюватиме діяльність винятково з розподілу електроенергії та експлуатації електромереж. Компанія-постачальник електроенергії буде займатися постачанням електроенергії споживачам, відповідати за нарахування платежів і розрахунки.

Що зміниться для споживачів електроенергії в плані документів та рахунків

Для продовження звичного споживання електрики необхідно приєднатися до Публічного договору на постачання електроенергії постачальником універсальних послуг. У кожному регіоні та місті це — свої компанії. Для мешканців Києва, наприклад, — «Київські енергетичні послуги». Також буде окремий договір із компанією, що розподіляє електроенергію. Для киян це — «ДТЕК Київські електромережі».

В деяких містах мешканцям багатоквартирних будинків розсилають бланки договорів, які потрібно начебто підписати та здати до Центрів обслуговування. Проте як зазначили в ДТЕК, державою передбачено спрощену процедуру приєднання: усе, що необхідно зробити, – це продовжити користуватися послугами та своєчасно оплачувати рахунки. «Клієнту необхідно зробити це в лютому 2019 року, у момент оплати послуг за січень 2019 року. Якщо ви оплачуєте рахунки через банк чи інтернет-банкінг, у лютому 2019 року необхідно вказати нові реквізити отримувача – компанії-постачальника. Реквізити будуть на сайтах і в перших рахунках від постачальника, які будуть доставлені клієнтам у лютому 2019 року», — повідомили в ДТЕК.

Як зазначає «ЕП», у клієнтів і надалі залишається всього один рахунок за електроенергію. У ньому лише з’являться 2 окремих рядки: вартість послуг із розподілу та вартість електроенергії. Зміна в структурі тарифу не означає його збільшення. Перший оновлений рахунок побутові клієнти отримають у лютому 2019 року за електроенергію, спожиту в січні. Всі розрахунки проводяться через постачальника електрики.

Нагадаємо, раніше ми інформувалиІз січня 2019-го змінюється порядок оплати електроенергії в будинках 1Електрозарядна станція — на кожен паркувальний майданчик: ініціатива Мінрегіону про плани Мінрегіону запровадити обов’язкові зарядні станції на паркувальних майданчиках біля багатоквартирних будинків.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: