fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Електрозарядна станція — на кожен паркувальний майданчик: ініціатива Мінрегіону

Elektrozarjadna stancija — na kožen parkuvaľnyj majdančyk: iniciatyva Minregionu
Новація від Мінрегіону: у оновлених Державних будівельних нормах запропонують запровадити обов'язкові місця для підзаряджання електромобілів
Novacija vid Minregionu: u onovlenyh Deržavnyh budiveľnyh normah zaproponujuť zaprovadyty obov'jazkovi miscja dlja pidzarjadžannja elektromobiliv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Зарядна станція для електромобілів — таке рішення незабаром може зявитися майже в усіх українських подвірях багатоповерхівок. У розроблених змінах до ДБН В.2.3.-15:2007 Автостоянки і гаражі для легкових автомобілів міститься норма щодо обов’язкового облаштування електричними зарядними пристроями не менше 5% машиномісць у громадських гаражах та автостоянках. Навіщо станція для підзаряджання електромобілів. Ілон Маск анонсував появу в Україні швидкісних електрозарядок Tesla Supercharger для електромобілів вже в 2019 році. Думаю, що в наступні роки кількість електромашин зросте в рази. І в усьому світі, і в Україні теж. Тому зараз ми вже прописали у змінах до ДБН щодо автостоянок норму обов’язкового встановлення електрозарядок. Зараз плануємо передбачити обладнання електрозарядними приладами не менше 5% машиномісць на всіх парковках, з поступовим збільшенням цієї норми. Наша ідея — щоб до 2030 року усі 100% машиномісць на автостоянках вже були оснащені електрозарядками, — зазначив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе. За словами чиновника, за 2017 рік, наприклад, в Європі кількість електрокарів зросла більш ніж на 50%. Відтак українська інфраструктура має бути готова до швидкого зростання кількості електромобілів на вулицях. Зміни до ДБН розробляли фахівці ПАТ КиївЗНДІЕП. Ці правки вже затверджено. Вони набудуть чинності орієнтовно через 3 місяці після офіційного опублікування. Раніше ми розповідали про офіційний дозвіл Tesla імпортувати їхні електромобілі до України без посередників.
Реклама 👇 Замовити

Зарядна станція для електромобілів — таке рішення незабаром може з’явитися майже в усіх українських подвір’ях багатоповерхівок. У розроблених змінах до ДБН В.2.3.-15:2007 «Автостоянки і гаражі для легкових автомобілів» міститься норма щодо обов’язкового облаштування електричними зарядними пристроями не менше 5% машиномісць у громадських гаражах та автостоянках.

Навіщо станція для підзаряджання електромобілів

«Ілон Маск анонсував появу в Україні швидкісних електрозарядок Tesla Supercharger для електромобілів вже в 2019 році. Думаю, що в наступні роки кількість електромашин зросте в рази. І в усьому світі, і в Україні теж. Тому зараз ми вже прописали у змінах до ДБН щодо автостоянок норму обов’язкового встановлення електрозарядок. Зараз плануємо передбачити обладнання електрозарядними приладами не менше 5% машиномісць на всіх парковках, з поступовим збільшенням цієї норми. Наша ідея — щоб до 2030 року усі 100% машиномісць на автостоянках вже були оснащені електрозарядками», — зазначив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

За словами чиновника, за 2017 рік, наприклад, в Європі кількість електрокарів зросла більш ніж на 50%. Відтак українська інфраструктура має бути готова до швидкого зростання кількості електромобілів на вулицях. Зміни до ДБН розробляли фахівці ПАТ «КиївЗНДІЕП». Ці правки вже затверджено. Вони набудуть чинності орієнтовно через 3 місяці після офіційного опублікування.

Раніше ми розповідалиЕлектрозарядна станція — на кожен паркувальний майданчик: ініціатива Мінрегіону 1Tesla дозволила замовляти електромобілі в Україну про офіційний дозвіл Tesla імпортувати їхні електромобілі до України без посередників.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: