fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Пасажиропотік з України до ЄС вперше перевищив показники до РФ — дані «Укрзалізниці»

Pasažyropotik z Ukraїny do JeS vperše perevyščyv pokaznyky do RF — dani «Ukrzaliznyci»
У 2018 році пасажиропотік до країн Європейського Союзу перевищив пасажиропотік до Російської Федерації. Про це під час звіту Міністерства інфраструктури за 2018 рік в ефірі телеканалу «Прямий» заявив заступник директора департаменту пасажирських перевезень «Укрзалізниці» Олександр Красноштан
U 2018 roci pasažyropotik do kraїn Jevropejśkogo Sojuzu perevyščyv pasažyropotik do Rosijśkoї Federaciї. Pro ce pid čas zvitu Ministerstva infrastruktury za 2018 rik v efiri telekanalu «Prjamyj» zajavyv zastupnyk dyrektora departamentu pasažyrśkyh perevezeń «Ukrzaliznyci» Oleksandr Krasnoštan
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  За словами державного службовця, 2018 рік став першим і знаменним роком, коли пасажиропотік до країн ЄС перевищив пасажиропотік до Російської Федерації. Ми бачимо, що люди, пасажири змінили вектор, змінили орієнтацію і подорожують тепер в напрямку Європейського Союзу. На сьогоднішній день ми створили фактично один із хабів у польському Перемишлі. І зараз ми працюємо над створенням хабу у сполученні Україна-ЄС в Мукачевому, куди заходить європейська колія. І поїзди зараз з Будапешта, я думаю, що до літа з Праги і з інших європейських столиць, будуть в’їжджати вглиб України. В Мукачевому буде зроблений хаб і буде відповідне пересадкове сполучення, — додав Красноштан. Які інші напрямки розвиватиме національний залізничний оператор в межах України. Як розповів Олександр Красноштан, у 2019 році є план вдосконалити залізничне сполучення з Маріуполем: Ті речі інфраструктурні, які зроблені зараз на ділянці Запоріжжя – Комиш-Зоря – Волноваха, дозволять збільшити пропускну здатність, залучити нові локомотиви і забезпечити резерв для запровадження додаткового сполучення пасажирського без шкоди економіці і вантажного сполучення. Як зауважив представник Укрзалізниці, 2018-й став проривним роком в сполученні з Донеччиною. Було призначено курсування потяга Київ-Покровськ, а нещодавно відкрито маршрут Львів-Бахмут. Раніше ми інформували про запуск національним українським залізничним перевізником нового потяга до Польщі.
Реклама 👇 Замовити

За словами державного службовця, 2018 рік став першим і знаменним роком, коли пасажиропотік до країн ЄС перевищив пасажиропотік до Російської Федерації. «Ми бачимо, що люди, пасажири змінили вектор, змінили орієнтацію і подорожують тепер в напрямку Європейського Союзу. На сьогоднішній день ми створили фактично один із хабів у польському Перемишлі. І зараз ми працюємо над створенням хабу у сполученні “Україна-ЄС” в Мукачевому, куди заходить європейська колія. І поїзди зараз з Будапешта, я думаю, що до літа з Праги і з інших європейських столиць, будуть в’їжджати вглиб України. В Мукачевому буде зроблений хаб і буде відповідне пересадкове сполучення», — додав Красноштан.

Які інші напрямки розвиватиме національний залізничний оператор в межах України

Як розповів Олександр Красноштан, у 2019 році є план вдосконалити залізничне сполучення з Маріуполем: «Ті речі інфраструктурні, які зроблені зараз на ділянці “Запоріжжя – Комиш-Зоря – Волноваха”, дозволять збільшити пропускну здатність, залучити нові локомотиви і забезпечити резерв для запровадження додаткового сполучення пасажирського без шкоди економіці і вантажного сполучення». Як зауважив представник «Укрзалізниці», 2018-й став проривним роком в сполученні з Донеччиною. Було призначено курсування потяга «Київ-Покровськ», а нещодавно відкрито маршрут «Львів-Бахмут».

Раніше ми інформувалиПасажиропотік з України до ЄС вперше перевищив показники до РФ — дані «Укрзалізниці» 1«Укрзалізниця» запускає новий потяг до Польщі про запуск національним українським залізничним перевізником нового потяга до Польщі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: