Пасажиропотік з України до ЄС вперше перевищив показники до РФ — дані «Укрзалізниці»

Čytaty latynkoju
Пасажиропотік з України до ЄС вперше перевищив показники до РФ — дані «Укрзалізниці»

За словами державного службовця, 2018 рік став першим і знаменним роком, коли пасажиропотік до країн ЄС перевищив пасажиропотік до Російської Федерації. «Ми бачимо, що люди, пасажири змінили вектор, змінили орієнтацію і подорожують тепер в напрямку Європейського Союзу. На сьогоднішній день ми створили фактично один із хабів у польському Перемишлі. І зараз ми працюємо над створенням хабу у сполученні “Україна-ЄС” в Мукачевому, куди заходить європейська колія. І поїзди зараз з Будапешта, я думаю, що до літа з Праги і з інших європейських столиць, будуть в’їжджати вглиб України. В Мукачевому буде зроблений хаб і буде відповідне пересадкове сполучення», — додав Красноштан.

Які інші напрямки розвиватиме національний залізничний оператор в межах України

Як розповів Олександр Красноштан, у 2019 році є план вдосконалити залізничне сполучення з Маріуполем: «Ті речі інфраструктурні, які зроблені зараз на ділянці “Запоріжжя – Комиш-Зоря – Волноваха”, дозволять збільшити пропускну здатність, залучити нові локомотиви і забезпечити резерв для запровадження додаткового сполучення пасажирського без шкоди економіці і вантажного сполучення». Як зауважив представник «Укрзалізниці», 2018-й став проривним роком в сполученні з Донеччиною. Було призначено курсування потяга «Київ-Покровськ», а нещодавно відкрито маршрут «Львів-Бахмут».

Раніше ми інформували«Укрзалізниця» запускає новий потяг до Польщі про запуск національним українським залізничним перевізником нового потяга до Польщі.