fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

European Best Destinations: Київська ялинка — найкрасивіша в Європі

European Best Destinations: Kyїvśka jalynka — najkrasyviša v Jevropi
Київська ялинка на Софійській площі стала найкрасивішою в Європі за версією організації European Best Destinations
Kyїvśka jalynka na Sofijśkij plošči stala najkrasyvišoju v Jevropi za versijeju organizaciї European Best Destinations
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Українська ялинка посіла перше місце в рейтингу серед 16 новорічних дерев в різних містах Європи. На другому місці — ялинка в Вільнюсі, на третьому — в Римі. Хто увійшов до рейтингу найкращих новорічних ялинок . Столиця України - ідеальне місце для тих, хто шукає автентичність, сніг і традиції. У Києві діє кілька різдвяних ярмарків. Ви можете помилуватися однією з найкрасивіших ялинок Європи на Софійській площі, — пишуть автори рейтингу. European Best Destinations — це європейська організація, що базується в Брюсселі, яка займається просуванням культури і туризму в Європі. У переліку, крім української столиці, також фігурують Вільнюс, Рим, Прага, Страсбург, Відень, Будапешт, Інсбрук, Брюссель, Франкфурт, Кельн, Таллінн, Варшава, Брашов, Стокгольм та Париж Нагадаємо, раніше ми публікували матеріал, якими будуть новорічні ялинки в Україні, а також нагадували як можна перевірити легальність новорічного дерева.
Реклама 👇 Замовити

Українська ялинка посіла перше місце в рейтингу серед 16 новорічних дерев в різних містах Європи. На другому місці — ялинка в Вільнюсі, на третьому — в Римі.

Хто увійшов до рейтингу найкращих новорічних ялинок 

«Столиця України – ідеальне місце для тих, хто шукає автентичність, сніг і традиції. У Києві діє кілька різдвяних ярмарків. Ви можете помилуватися однією з найкрасивіших ялинок Європи на Софійській площі», — пишуть автори рейтингу.

European Best Destinations — це європейська організація, що базується в Брюсселі, яка займається просуванням культури і туризму в Європі. У переліку, крім української столиці, також фігурують Вільнюс, Рим, Прага, Страсбург, Відень, Будапешт, Інсбрук, Брюссель, Франкфурт, Кельн, Таллінн, Варшава, Брашов, Стокгольм та Париж

European Best Destinations: Київська ялинка — найкрасивіша в Європі

Нагадаємо, раніше ми публікували матеріал, якими будутьEuropean Best Destinations: Київська ялинка — найкрасивіша в Європі 1Найдорожча, найвища, найменша — якими будуть міські новорічні ялинки в Україні новорічні ялинки в Україні, а також нагадували як можна перевіритиEuropean Best Destinations: Київська ялинка — найкрасивіша в Європі 2Як можна перевірити легальність новорічної ялинки онлайн легальність новорічного дерева.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: