fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Світові компанії випробовують 4-денний робочий тиждень

Svitovi kompaniї vyprobovujuť 4-dennyj robočyj tyždeń
Компанії в усьому світі, які скоротили свій робочий тиждень, виявили, що це призводить до підвищення продуктивності праці, зростання мотивації та меншого вигоряння. Про це пише Reuters
Kompaniї v uśomu sviti, jaki skorotyly svij robočyj tyždeń, vyjavyly, ščo ce pryzvodyť do pidvyščennja produktyvnosti praci, zrostannja motyvaciї ta menšogo vygorjannja. Pro ce pyše Reuters
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  За словами засновника берлінської компанії з розробки програмного забезпечення для управління проектами Planio Яна Шульца-Хофена, ми справляємося краще, якщо не працюємо в шаленому темпі. До речі, його компанія на початку року надала 10 своїм співробітникам 4-денний тиждень. Чому виникла тенденція скорочення робочого тижня. Страхова компанія Perpetual Guardian в Новій Зеландії повідомила про зниження стресу та підвищення залученості персоналу після того, як вона ввела 32-годинний робочий тиждень. Навіть в Японії уряд заохочує компанії, які звільняють для співробітників ранок понеділка. Федерація британських профспілок (TUC) наполягає на тому, щоб вся країна перейшла на чотириденний тиждень до кінця сторіччя. Цю ініціативу підтримує і опозиційна лейбористська партія. У TUC стверджують, що скорочений тиждень дасть можливість працівникам ділитися з оточуючими створеними технологіями, такими як машинне навчання і робототехніка. Це зменшить стрес від жонглювання роботою і сімейним життям і може поліпшити гендерну рівність. Компанії, які вже спробували таку практику, кажуть, що це краще для продуктивності і добробуту персоналу, — сказала керівник економічного відділу TUC Кейт Белл. Недавнє опитування 3 тис співробітників в 8 країнах, включаючи США, Великобританію і Німеччину, показав, що майже половина респондентів вважають, що можуть легко виконати свої завдання за 5 годин на день, якщо будуть працювати без перерв. До слова, раніше ми публікували матеріал про Оуена О’Доннелла: Як я залишив Amazon та переїхав працювати до України.
Реклама 👇 Замовити

За словами засновника берлінської компанії з розробки програмного забезпечення для управління проектами Planio Яна Шульца-Хофена, ми справляємося краще, якщо не працюємо в шаленому темпі. До речі, його компанія на початку року надала 10 своїм співробітникам 4-денний тиждень.

Чому виникла тенденція скорочення робочого тижня

Страхова компанія Perpetual Guardian в Новій Зеландії повідомила про зниження стресу та підвищення залученості персоналу після того, як вона ввела 32-годинний робочий тиждень. Навіть в Японії уряд заохочує компанії, які звільняють для співробітників ранок понеділка.

Федерація британських профспілок (TUC) наполягає на тому, щоб вся країна перейшла на чотириденний тиждень до кінця сторіччя. Цю ініціативу підтримує і опозиційна лейбористська партія. У TUC стверджують, що скорочений тиждень дасть можливість працівникам ділитися з оточуючими створеними технологіями, такими як машинне навчання і робототехніка.

«Це зменшить стрес від «жонглювання» роботою і сімейним життям і може поліпшити гендерну рівність. Компанії, які вже спробували таку практику, кажуть, що це краще для продуктивності і добробуту персоналу», — сказала керівник економічного відділу TUC Кейт Белл. Недавнє опитування 3 тис співробітників в 8 країнах, включаючи США, Великобританію і Німеччину, показав, що майже половина респондентів вважають, що можуть легко виконати свої завдання за 5 годин на день, якщо будуть працювати без перерв.

До слова, раніше ми публікувалиСвітові компанії випробовують 4-денний робочий тиждень 1Оуен О’Доннелл: «Як я залишив Amazon та переїхав працювати до України» матеріал про Оуена О’Доннелла: «Як я залишив Amazon та переїхав працювати до України».

Джерело: Reuters

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: