fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

До BankID підключилися нові українські банки

Do BankID pidključylysja novi ukraїnśki banky
До системи дистанційного відкриття рахунків BankID підключилися 4 банки. Про це повідомила перший заступник голови НБУ Катерина Рожкова на своїй Facebook-сторінці
Do systemy dystancijnogo vidkryttja rahunkiv BankID pidključylysja 4 banky. Pro ce povidomyla peršyj zastupnyk golovy NBU Kateryna Rožkova na svoїj Facebook-storinci
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  В коментарях до повідомлення, Катерина Рожкова уточнила, які саме банки підключилися до системи. Це Кредобанк та Мотор-банк. Про систему BankID. Місяць тому писала про BankID. З того моменту до нашої системи дистанційного відкриття рахунків приєдналися ще два банки. Тепер їх вже чотири. І ще 8 заявили про намір підключитись, — написала вона.  Нагадаємо, що на початку жовтня Національний банк надав фізичним особам можливість отримувати дистанційно не тільки адміністративні, а й банківські послуги: наприклад, відкрити рахунок онлайн. Відповідні норми містить постанова №105, яка набирає чинності з 05 листопада 2018 року.  Почитати більше про систему BankID можна в матеріалі про електронну демократію в Україні.
Реклама 👇 Замовити

В коментарях до повідомлення, Катерина Рожкова уточнила, які саме банки підключилися до системи. Це «Кредобанк» та «Мотор-банк».

Про систему BankID

«Місяць тому писала про BankID. З того моменту до нашої системи дистанційного відкриття рахунків приєдналися ще два банки. Тепер їх вже чотири. І ще 8 заявили про намір підключитись», — написала вона. 

Нагадаємо, що на початку жовтня Національний банк надавДо BankID підключилися нові українські банки 1Українці зможуть відкривати банківські рахунки дистанційно — НБУ фізичним особам можливість отримувати дистанційно не тільки адміністративні, а й банківські послуги: наприклад, відкрити рахунок онлайн. Відповідні норми містить постанова №105, яка набирає чинності з 05 листопада 2018 року. 

Почитати більше про систему BankID можна в матеріаліДо BankID підключилися нові українські банки 2Електронна демократія в Україні: від революції до еволюції про електронну демократію в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: