fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

НБУ обрахував показники ринку платіжних карток

NBU obrahuvav pokaznyky rynku platižnyh kartok
З 2008 по 2018 рік частка безготівкових операцій за платіжними картками в Україні збільшилася майже в 10 разів. Про це заявив заступник голови НБУ Сергій Холод, повідомляє прес-служба регулятора на своїй сторінці в Facebook
Z 2008 po 2018 rik častka bezgotivkovyh operacij za platižnymy kartkamy v Ukraїni zbiľšylasja majže v 10 raziv. Pro ce zajavyv zastupnyk golovy NBU Sergij Holod, povidomljaje pres-služba reguljatora na svoїj storinci v Facebook
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  За словами Холода, у 2008 році платіжні картки переважно використовували для зняття готівки. Частка безготівкових операцій за платіжними картками 10 років тому становила 4,5%, а в 2018 році — досягла 44,3%. Такі дані наводять у НБУ. Що стимулює розвиток FinTech — дані НБУ. Повідомляється, що Національний банк активно працює над низкою проектів, здатних стимулювати розвиток інноваційних фінансових послуг в Україні. До таких послуг Холод відносить повну ідентифікацію клієнтів через систему BankID НБУ для отримання банківських, фінансових та інших комерційних послуг. Це також імплементація в Україні норм Директиви ЄС PSD2 (концепція Open Banking). Модернізація СЕП НБУ для миттєвих платежів в форматі 24/7 і в національному масштабі з міжнародних стандартів. Перш за все мова йде про IBAN і ISO 20022, пілотний проект з тестування електронної гривні на базі технології blockchain тощо. Заступник голови Нацбанку України наголосив на тому, що важливий також комплексний захист користувачів під час впровадження інноваційних рішень та продуктів. Йдеться про кібербезпеку та захист прав споживачів фінансових послуг. Вирішити це питання може зміна законодавчого поля у контексті консолідації регулювання фінансових ринків, додав він. Нагадаємо, Нацбанк оприлюднив проекти постанов, якими планують спростити низку обмежень на перекази коштів за кордон та здійснення інвестицій на іноземних фінансових ринках.
Реклама 👇 Замовити

За словами Холода, у 2008 році платіжні картки переважно використовували для зняття готівки. Частка безготівкових операцій за платіжними картками 10 років тому становила 4,5%, а в 2018 році — досягла 44,3%. Такі дані наводять у НБУ.

Що стимулює розвиток FinTech — дані НБУ

Повідомляється, що Національний банк активно працює над низкою проектів, здатних стимулювати розвиток інноваційних фінансових послуг в Україні.

До таких послуг Холод відносить повну ідентифікацію клієнтів через систему BankID НБУ для отримання банківських, фінансових та інших комерційних послуг. Це також імплементація в Україні норм Директиви ЄС PSD2 (концепція Open Banking). Модернізація СЕП НБУ для миттєвих платежів в форматі 24/7 і в національному масштабі з міжнародних стандартів. Перш за все мова йде про IBAN і ISO 20022, пілотний проект з тестування електронної гривні на базі технології blockchain тощо.

Заступник голови Нацбанку України наголосив на тому, що важливий також комплексний захист користувачів під час впровадження інноваційних рішень та продуктів. Йдеться про кібербезпеку та захист прав споживачів фінансових послуг. Вирішити це питання може зміна законодавчого поля у контексті консолідації регулювання фінансових ринків, додав він.

Нагадаємо, Нацбанк оприлюднивНБУ обрахував показники ринку платіжних карток 1НБУ спростить вимоги до переказу валюти за кордон проекти постанов, якими планують спростити низку обмежень на перекази коштів за кордон та здійснення інвестицій на іноземних фінансових ринках.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: