fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

На «ProZorro.Продажі» виставили перші нафтогазові ліцензії

Na «ProZorro.Prodaži» vystavyly perši naftogazovi licenziї
Державна служба геології та надр України опублікувала в системі «ProZorro.Продажі» перші 10 лотів нафтогазоносних ділянок, які згодом будуть виставлені на відкритих аукціонах. Про це повідомляють на сайті відомства
Deržavna služba geologiї ta nadr Ukraїny opublikuvala v systemi «ProZorro.Prodaži» perši 10 lotiv naftogazonosnyh diljanok, jaki zgodom buduť vystavleni na vidkrytyh aukcionah. Pro ce povidomljajuť na sajti vidomstva
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Учора, 6 грудня в системі ProZorro.Продажі запустили на продаж перші дозволи щодо нафтогазових ділянок, повідомив в.о. голови Держгеонадр Олег Кирилюк. Які лоти виставили на ProZorro. Продажі . Надалі планують виставляти від 5 до 10 лотів щомісяця і це буде стосуватись не тільки нафтогазоносних ділянок. За словами Кирилюка, будуть також різні родовища з різними корисними копалинами. В 2019 році планують провести більше 10 аукціонів онлайн. Він додав, що згідно умов пілотного проекту, заяву на участь в аукціоні можна подати протягом 90 календарних днів. Це дозволить потенційним покупцям ретельно підготуватись до аукціонів. Хто може взяти участь в аукціонах. Участь у аукціонах зможуть взяти компанії, що вже мають реєстрацію в Україні. Переможець торгів бере на себе зобов’язання щодо виконання обов’язкового мінімального переліку робіт з видобутку корисних копалин. Якщо цього не відбудеться — компанію позбавлять спецдозволу на законних підставах. Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов нагадав, що ProZorro.Продажі вже успішно продає активи банків, державних компаній, комунальних підприємств. Нагадаємо, що з кінця жовтня 2018 року набуло чинності рішення Кабміну про реалізацію експериментального проекту з продажу спеціальних дозволів на користування надрами. Таким чином, Держгеонадра буде виставляти такі дозволи на електронні аукціони на платформі ProZorro.Продажі. До слова, оприлюднено суму надходжень до бюджету внаслідок малої приватизації.
Реклама 👇 Замовити

Учора, 6 грудня в системі «ProZorro.Продажі» запустили на продаж перші дозволи щодо нафтогазових ділянок, повідомив в.о. голови Держгеонадр Олег Кирилюк.

Які лоти виставили на ProZorro. Продажі 

Надалі планують виставляти від 5 до 10 лотів щомісяця і це буде стосуватись не тільки нафтогазоносних ділянок. За словами Кирилюка, будуть також різні родовища з різними корисними копалинами. В 2019 році планують провести більше 10 аукціонів онлайн. Він додав, що згідно умов пілотного проекту, заяву на участь в аукціоні можна подати протягом 90 календарних днів. Це дозволить потенційним покупцям ретельно підготуватись до аукціонів.

Хто може взяти участь в аукціонах

Участь у аукціонах зможуть взяти компанії, що вже мають реєстрацію в Україні. Переможець торгів бере на себе зобов’язання щодо виконання обов’язкового мінімального переліку робіт з видобутку корисних копалин. Якщо цього не відбудеться — компанію позбавлять спецдозволу на законних підставах.

Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов нагадав, що «ProZorro.Продажі» вже успішно продає активи банків, державних компаній, комунальних підприємств. Нагадаємо, що з кінця жовтня 2018 року набуло чинності рішення Кабміну про реалізацію експериментального проекту з продажу спеціальних дозволів на користування надрами. Таким чином, Держгеонадра буде виставляти такі дозволи на електронні аукціони на платформі «ProZorro.Продажі».

До слова, оприлюдненоНа «ProZorro.Продажі» виставили перші нафтогазові ліцензії 1Оприлюднено суму надходжень до бюджету внаслідок малої приватизації суму надходжень до бюджету внаслідок малої приватизації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: