На «ProZorro.Продажі» виставили перші нафтогазові ліцензії

Čytaty latynkoju
На «ProZorro.Продажі» виставили перші нафтогазові ліцензії

Учора, 6 грудня в системі «ProZorro.Продажі» запустили на продаж перші дозволи щодо нафтогазових ділянок, повідомив в.о. голови Держгеонадр Олег Кирилюк.

Які лоти виставили на ProZorro. Продажі 

Надалі планують виставляти від 5 до 10 лотів щомісяця і це буде стосуватись не тільки нафтогазоносних ділянок. За словами Кирилюка, будуть також різні родовища з різними корисними копалинами. В 2019 році планують провести більше 10 аукціонів онлайн. Він додав, що згідно умов пілотного проекту, заяву на участь в аукціоні можна подати протягом 90 календарних днів. Це дозволить потенційним покупцям ретельно підготуватись до аукціонів.

Хто може взяти участь в аукціонах

Участь у аукціонах зможуть взяти компанії, що вже мають реєстрацію в Україні. Переможець торгів бере на себе зобов’язання щодо виконання обов’язкового мінімального переліку робіт з видобутку корисних копалин. Якщо цього не відбудеться — компанію позбавлять спецдозволу на законних підставах.

Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов нагадав, що «ProZorro.Продажі» вже успішно продає активи банків, державних компаній, комунальних підприємств. Нагадаємо, що з кінця жовтня 2018 року набуло чинності рішення Кабміну про реалізацію експериментального проекту з продажу спеціальних дозволів на користування надрами. Таким чином, Держгеонадра буде виставляти такі дозволи на електронні аукціони на платформі «ProZorro.Продажі».

До слова, оприлюдненоОприлюднено суму надходжень до бюджету внаслідок малої приватизації суму надходжень до бюджету внаслідок малої приватизації.