fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Україні змінили правила маркування продуктів

V Ukraїni zminyly pravyla markuvannja produktiv
Верховна Рада проголосувала за законопроект № 8450 «Про інформацію для споживачів харчових продуктів». Закон вводить нові правила щодо маркування продуктів. Наприклад, виробнику заборонено використовувати інформацію, що може вводити споживача в оману – особливо щодо властивостей і характеристик харчових продуктів і наслідків їх споживання
Verhovna Rada progolosuvala za zakonoproekt № 8450 «Pro informaciju dlja spožyvačiv harčovyh produktiv». Zakon vvodyť novi pravyla ščodo markuvannja produktiv. Napryklad, vyrobnyku zaboroneno vykorystovuvaty informaciju, ščo može vvodyty spožyvača v omanu – osoblyvo ščodo vlastyvostej i harakterystyk harčovyh produktiv i naslidkiv їh spožyvannja
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Законопроект розробили, щоб узгодити українське законодавство з положеннями регламенту ЄС про надання споживачам інформації про харчові продукти. Про це йдеться у пояснювальній записці до закону. На часі дізнатися, як міняються в нашій державі правила маркування продуктів. Що регламентує новий документ. Законопроект зобов’язує робити написи на упаковках читабельними. Обов’язкова інформація про харчові продукти не повинна бути захованою чи спотвореною текстом чи картинкою. Виробник зобов’язаний вказувати на пакуванні інформацію про вміст у харчових продуктах харчових добавок і допоміжних речовин, які можуть викликати алергічні реакції або непереносимість. Також на пакуванні має бути вказано, чи піддавався харчовий продукт розморожуванню. Нагадаємо, що ЄС розробляє єдині стандарти якості продуктів харчування. Угорщина і Словаччина на початку 2017 року представили результати експертизи. Згідно з нею, продукти, що продаються в цих країнах, істотно відрізняються від їхніх еквівалентів, що надходять до західноєвропейських держав. Наприклад, супові добавки Knorr в Східній Європі на 20% менші, ніж аналогічні приправи в західноєвропейських магазинах.
Реклама 👇 Замовити

Законопроект розробили, щоб узгодити українське законодавство з положеннями регламенту ЄС про надання споживачам інформації про харчові продукти. Про це йдеться у пояснювальній записці до закону. На часі дізнатися, як міняються в нашій державі правила маркування продуктів.

Що регламентує новий документ

Законопроект зобов’язує робити написи на упаковках читабельними. Обов’язкова інформація про харчові продукти не повинна бути захованою чи спотвореною текстом чи картинкою. Виробник зобов’язаний вказувати на пакуванні інформацію про вміст у харчових продуктах харчових добавок і допоміжних речовин, які можуть викликати алергічні реакції або непереносимість. Також на пакуванні має бути вказано, чи піддавався харчовий продукт розморожуванню.

Нагадаємо, що ЄС розробляєВ Україні змінили правила маркування продуктів 1ЄС розробить єдині стандарти якості продуктів харчування єдині стандарти якості продуктів харчування. Угорщина і Словаччина на початку 2017 року представили результати експертизи. Згідно з нею, продукти, що продаються в цих країнах, істотно відрізняються від їхніх еквівалентів, що надходять до західноєвропейських держав. Наприклад, супові добавки Knorr в Східній Європі на 20% менші, ніж аналогічні приправи в західноєвропейських магазинах.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: