fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Amazon відкрив доступ до курсів машинного навчання

Amazon vidkryv dostup do kursiv mašynnogo navčannja
Компанія Amazon відкрила безкоштовний доступ до курсів із машинного навчання. Їх використовують для підготовки інженерів платформи Amazon Web Services. Про це повідомляє AIN.UA. Учасники курсів сплачують тільки роботу фірмових сервісів компанії
Kompanija Amazon vidkryla bezkoštovnyj dostup do kursiv iz mašynnogo navčannja. Їh vykorystovujuť dlja pidgotovky inženeriv platformy Amazon Web Services. Pro ce povidomljaje AIN.UA. Učasnyky kursiv splačujuť tiľky robotu firmovyh servisiv kompaniї
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  За словами керівника AI-підрозділу AWS Метта Вуда, в число відкритих матеріалів входять більше 30 курсів, доступних для самостійного вивчення. Їх загальна тривалість —  понад 45 годин. Кому будуть корисні онлайн-курси. Цільова аудиторія проекту: розробники, фахівці в області data science, data platform інженери. Кожен з курсів побудований на реальних прикладах і практичних завданнях. Як заявляє Вуд, це дозволить вивчати дисципліну на тих же веселих проблемах, які ми повинні вирішувати в Amazon. У числі завдань компаній: оцінка можливості упакувати товар в подарункову упаковку, оптимізація маршрутів доставки, пророкування розважальних нагород на базі даних від IMDB. У число використовуваних фірмових сервісів і продуктів входять Amazon SageMaker, AWS DeepLens, Amazon Rekognition, Amazon Lex, Amazon Poll і Amazon Comprehend. До речі, раніше ми писали про Оуена О’Доннелла, який залишив Amazon та переїхав працювати до України.  Як закрутилася його українська історія, можна дізнатися в матеріалі Na chasi.
Реклама 👇 Замовити

За словами керівника AI-підрозділу AWS Метта Вуда, в число відкритих матеріалів входять більше 30 курсів, доступних для самостійного вивчення. Їх загальна тривалість —  понад 45 годин.

Кому будуть корисні онлайн-курси

Цільова аудиторія проекту: розробники, фахівці в області data science, data platform інженери. Кожен з курсів побудований на реальних прикладах і практичних завданнях. Як заявляє Вуд, це дозволить вивчати дисципліну на тих же «веселих проблемах, які ми повинні вирішувати в Amazon».

У числі завдань компаній: оцінка можливості упакувати товар в подарункову упаковку, оптимізація маршрутів доставки, пророкування розважальних нагород на базі даних від IMDB. У число використовуваних фірмових сервісів і продуктів входять Amazon SageMaker, AWS DeepLens, Amazon Rekognition, Amazon Lex, Amazon Poll і Amazon Comprehend.

До речі, раніше ми писали про Оуена О’Доннелла, який залишив Amazon та переїхав працювати до України.  Як закрутилася його українська історія, можна дізнатисяAmazon відкрив доступ до курсів машинного навчання 1Оуен О’Доннелл: «Як я залишив Amazon та переїхав працювати до України» в матеріалі Na chasi.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: