Amazon відкрив доступ до курсів машинного навчання

Čytaty latynkoju
Amazon відкрив доступ до курсів машинного навчання

За словами керівника AI-підрозділу AWS Метта Вуда, в число відкритих матеріалів входять більше 30 курсів, доступних для самостійного вивчення. Їх загальна тривалість —  понад 45 годин.

Кому будуть корисні онлайн-курси

Цільова аудиторія проекту: розробники, фахівці в області data science, data platform інженери. Кожен з курсів побудований на реальних прикладах і практичних завданнях. Як заявляє Вуд, це дозволить вивчати дисципліну на тих же «веселих проблемах, які ми повинні вирішувати в Amazon».

У числі завдань компаній: оцінка можливості упакувати товар в подарункову упаковку, оптимізація маршрутів доставки, пророкування розважальних нагород на базі даних від IMDB. У число використовуваних фірмових сервісів і продуктів входять Amazon SageMaker, AWS DeepLens, Amazon Rekognition, Amazon Lex, Amazon Poll і Amazon Comprehend.

До речі, раніше ми писали про Оуена О’Доннелла, який залишив Amazon та переїхав працювати до України.  Як закрутилася його українська історія, можна дізнатисяОуен О’Доннелл: «Як я залишив Amazon та переїхав працювати до України» в матеріалі Na chasi.