fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

«Укрзалізниця» готова до воєнного стану

«Ukrzaliznycja» gotova do vojennogo stanu
Компанія в найкоротші терміни переведе залізничний транспорт з мирного в воєнний стан. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив глава УЗ Євген Кравцов
Kompanija v najkorotši terminy perevede zaliznyčnyj transport z myrnogo v vojennyj stan. Pro ce na svoїj storinci u Facebook povidomyv glava UZ Jevgen Kravcov
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Як заявив Кравцов, пасажирські і вантажні потяги курсуватимуть згідно з графіком руху і за всіма не забороненими законодавством маршрутами. Укрзалізниця забезпечить належний режим роботи. Детальніше про те, як працюватиме Укрзалізниця. ПАТ Укрзалізниця готова до забезпечення функціонування залізничного транспорту в умовах воєнного стану. Компанія керується у своїх діях Конституцією та законами України, рішеннями Верховної Ради, актами Президента України та іншими юридичними нормами. Про це успілкуванні зі ЗМІ наголосив Євген Кравцов. У разі прийняття відповідних рішень найвищими державними органами, у найстисліші терміни будуть вжиті необхідні заходи для переведення залізничного транспорту з мирного на воєнний стан. У разі зміни логістики перевезення вантажів морськими шляхами, зокрема в Азовському регіоні, національний залізничний перевізник готовий до переорієнтації вантажів на інші порти. Нагадаємо, що 26 листопада 2018 року Верховна Рада затвердила указ президента Петра Порошенка про введення воєнного стану з 28 листопада. За процедурою, пропозицію запровадити воєнний стан президенту подала Рада національної безпеки і оборони. МВФ продовжить співпрацю із Україною попри воєнний стан.
Реклама 👇 Замовити

Як заявив Кравцов, пасажирські і вантажні потяги курсуватимуть згідно з графіком руху і за всіма не забороненими законодавством маршрутами. «Укрзалізниця» забезпечить належний режим роботи.

Детальніше про те, як працюватиме «Укрзалізниця»

ПАТ «Укрзалізниця» готова до забезпечення функціонування залізничного транспорту в умовах воєнного стану. Компанія керується у своїх діях Конституцією та законами України, рішеннями Верховної Ради, актами Президента України та іншими юридичними нормами. Про це успілкуванні зі ЗМІ наголосив Євген Кравцов.

У разі прийняття відповідних рішень найвищими державними органами, у найстисліші терміни будуть вжиті необхідні заходи для переведення залізничного транспорту з мирного на воєнний стан. У разі зміни логістики перевезення вантажів морськими шляхами, зокрема в Азовському регіоні, національний залізничний перевізник готовий до переорієнтації вантажів на інші порти.

Нагадаємо, що 26 листопада 2018 року Верховна Рада затвердила указ президента Петра Порошенка про введення воєнного стану з 28 листопада. За процедурою, пропозицію запровадити воєнний стан президенту подала Рада національної безпеки і оборони. МВФ продовжить«Укрзалізниця» готова до воєнного стану 1МВФ продовжить співпрацю із Україною попри воєнний стан співпрацю із Україною попри воєнний стан.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: