fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

«Укрзалізниця» готова до воєнного стану

«Ukrzaliznycja» gotova do vojennogo stanu

Компанія в найкоротші терміни переведе залізничний транспорт з мирного в воєнний стан. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив глава УЗ Євген Кравцов
Kompanija v najkorotši terminy perevede zaliznyčnyj transport z myrnogo v vojennyj stan. Pro ce na svoїj storinci u Facebook povidomyv glava UZ Jevgen Kravcov
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Як заявив Кравцов, пасажирські і вантажні потяги курсуватимуть згідно з графіком руху і за всіма не забороненими законодавством маршрутами. Укрзалізниця забезпечить належний режим роботи. Детальніше про те, як працюватиме Укрзалізниця. ПАТ Укрзалізниця готова до забезпечення функціонування залізничного транспорту в умовах воєнного стану. Компанія керується у своїх діях Конституцією та законами України, рішеннями Верховної Ради, актами Президента України та іншими юридичними нормами. Про це успілкуванні зі ЗМІ наголосив Євген Кравцов. У разі прийняття відповідних рішень найвищими державними органами, у найстисліші терміни будуть вжиті необхідні заходи для переведення залізничного транспорту з мирного на воєнний стан. У разі зміни логістики перевезення вантажів морськими шляхами, зокрема в Азовському регіоні, національний залізничний перевізник готовий до переорієнтації вантажів на інші порти. Нагадаємо, що 26 листопада 2018 року Верховна Рада затвердила указ президента Петра Порошенка про введення воєнного стану з 28 листопада. За процедурою, пропозицію запровадити воєнний стан президенту подала Рада національної безпеки і оборони. МВФ продовжить співпрацю із Україною попри воєнний стан.
Реклама 👇 Замовити

Як заявив Кравцов, пасажирські і вантажні потяги курсуватимуть згідно з графіком руху і за всіма не забороненими законодавством маршрутами. «Укрзалізниця» забезпечить належний режим роботи.

Детальніше про те, як працюватиме «Укрзалізниця»

ПАТ «Укрзалізниця» готова до забезпечення функціонування залізничного транспорту в умовах воєнного стану. Компанія керується у своїх діях Конституцією та законами України, рішеннями Верховної Ради, актами Президента України та іншими юридичними нормами. Про це успілкуванні зі ЗМІ наголосив Євген Кравцов.

У разі прийняття відповідних рішень найвищими державними органами, у найстисліші терміни будуть вжиті необхідні заходи для переведення залізничного транспорту з мирного на воєнний стан. У разі зміни логістики перевезення вантажів морськими шляхами, зокрема в Азовському регіоні, національний залізничний перевізник готовий до переорієнтації вантажів на інші порти.

Нагадаємо, що 26 листопада 2018 року Верховна Рада затвердила указ президента Петра Порошенка про введення воєнного стану з 28 листопада. За процедурою, пропозицію запровадити воєнний стан президенту подала Рада національної безпеки і оборони. МВФ продовжить співпрацю із Україною попри воєнний стан.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: