fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Український фотожурналіст зібрав на Kickstarter $20+ тис на альбом про Революцію Гідності

Ukraїnśkyj fotožurnalist zibrav na Kickstarter $20+ tys na aľbom pro Revoljuciju Gidnosti
Отримати документальний фотоальбом про події грудня 2013 — лютого 2014 років у Києві можна, зробивши внесок від $50 на користь кампанії з колективного фінансування. Автором проекту «Культура конфронтації» є український фотограф Максим Дондюк
Otrymaty dokumentaľnyj fotoaľbom pro podiї grudnja 2013 — ljutogo 2014 rokiv u Kyjevi možna, zrobyvšy vnesok vid $50 na korysť kampaniї z kolektyvnogo finansuvannja. Avtorom proektu «Kuľtura konfrontaciї» je ukraїnśkyj fotograf Maksym Dondjuk
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Альбом створив український фотограф Максим Дондюк, який займається документальною фотозйомкою. В описі проекту на Kickstarter він зазначив, що це — його перша робота. Книга документальної фотографії має назву Culture of Confrontation (Культура протистояння, Культура конфронтації). Підтримати проект можна протягом ще 8 днів. Що варто знати про цей альбом. За словами автора, ідея створити книгу документальних світлин про Революцію Гідності, відому також як Євромайдан, виникла у нього як результат спостережень на власні очі за боями між громадянами та представниками силових структур на вулицях української столиці наприкінці 2013-го — на початку 2014 року. Вперше фотограф потрапив на Майдан Незалежності та прилеглі до нього вулиці 1 грудня 2013-го. Мирна демонстрація згодом переросла у силове протистояння із жертвами та заворушеннями. За словами фотографа, події змінили не лише його самого, але й його манеру знімати. В певний момент через обєктив він почав помічати абсолютно сюрреалістичні картини, що більше пасували середньовічним битвам, аніж сучасним демонстраціям чи сутичкам. Відтак у своїх світлинах він намагався показати конфлікт Темряви та Світла, Добра й Зла (хоча досить часто сторони протистояння мінялися місцями у тому, хто з них був на якому боці). Дізнатися подробиці проекту можна із відеоролику: Раніше ми повідомляли про український VR-проект, присвячений подіям того періоду.
Реклама 👇 Замовити

Альбом створив український фотограф Максим Дондюк, який займається документальною фотозйомкою. В описі проекту на Kickstarter він зазначив, що це — його перша робота. Книга документальної фотографії має назву Culture of Confrontation («Культура протистояння», «Культура конфронтації»). Підтримати проект можна протягом ще 8 днів.

Що варто знати про цей альбом

За словами автора, ідея створити книгу документальних світлин про Революцію Гідності, відому також як Євромайдан, виникла у нього як результат спостережень на власні очі за боями між громадянами та представниками силових структур на вулицях української столиці наприкінці 2013-го — на початку 2014 року. Вперше фотограф потрапив на Майдан Незалежності та прилеглі до нього вулиці 1 грудня 2013-го. Мирна демонстрація згодом переросла у силове протистояння із жертвами та заворушеннями.

За словами фотографа, події змінили не лише його самого, але й його манеру знімати. В певний момент через об’єктив він почав помічати абсолютно сюрреалістичні картини, що більше пасували середньовічним битвам, аніж сучасним демонстраціям чи сутичкам. Відтак у своїх світлинах він намагався показати конфлікт Темряви та Світла, Добра й Зла (хоча досить часто сторони протистояння мінялися місцями у тому, хто з них був на якому боці). Дізнатися подробиці проекту можна із відеоролику:

Раніше ми повідомлялиУкраїнський фотожурналіст зібрав на Kickstarter $20+ тис на альбом про Революцію Гідності 1У Нью-Йорку показали український VR-проект про Революцію Гідності про український VR-проект, присвячений подіям того періоду.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: