fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Україні з’явиться новий вид цінних паперів

V Ukraїni z'javyťsja novyj vyd cinnyh paperiv
Комітет рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект щодо фінансових інструментів банків. Йдеться про  запровадження банківських сертифікатів. Це новий вид емісійних цінних паперів, які будуть випускатись банками, повідомляє  інформаційне управління Апарату Верховної Ради
Komitet rekomenduje Verhovnij Radi pryjnjaty za osnovu zakonoproekt ščodo finansovyh instrumentiv bankiv. Jdeťsja pro  zaprovadžennja bankivśkyh sertyfikativ. Ce novyj vyd emisijnyh cinnyh paperiv, jaki buduť vypuskatyś bankamy, povidomljaje  informacijne upravlinnja Aparatu Verhovnoї Rady
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Законопроектом №9034 пропонується запровадити банківські сертифікати, як вид цінних паперів. Зручність їх використання полягає в тому, що такий сертифікат поєднує в собі властивості банківського вкладу і цінного паперу. Передбачається, що банківські сертифікати можуть бути як відсотковими, так і дисконтними. Відповідні зміни передбачається внести до Господарського кодексу та низки законів про цінні папери, фондовий ринок, про депозитарну систему, про інститути спільного інвестування тощо. Що передбачає законопроект. В повідомленні пояснюють, що банківський сертифікат — це такий собі гібрид цінного паперу, облігації і депозиту. В порівнянні з депозитом він має: вищу ліквідність; простоту оформлення; бездокументарну форму; можливість відчужити сертифікат до закінчення строку на вторинному ринку. Порівняно з облігацією реєстрація випуску відбувається протягом одного дня, а не 25. Банківський сертифікат — це перш за все результат двосторонніх домовленостей між банком та його клієнтом. Члени Комітету під час голосування одноголосно підтримали законопроект. Прийняття законопроекту, на їхню думку, сприятиме розвитку ринку капіталу через мобілізацію фінансових ресурсів та їх ефективне використання, запровадження нового виду фінансових інструментів банків в бездокументарній формі, що є зручним та технологічним у його випуску та обігу. До слова, Верховна Рада ухвалила законопроект, який передбачає спрощення доступу міжнародним інвесторам на український ринок цінних паперів.
Реклама 👇 Замовити

Законопроектом №9034 пропонується запровадити банківські сертифікати, як вид цінних паперів. Зручність їх використання полягає в тому, що такий сертифікат поєднує в собі властивості банківського вкладу і цінного паперу. Передбачається, що банківські сертифікати можуть бути як відсотковими, так і дисконтними.

Відповідні зміни передбачається внести до Господарського кодексу та низки законів про цінні папери, фондовий ринок, про депозитарну систему, про інститути спільного інвестування тощо.

Що передбачає законопроект

В повідомленні пояснюють, що банківський сертифікат — це такий собі гібрид цінного паперу, облігації і депозиту. В порівнянні з депозитом він має:

  • вищу ліквідність;
  • простоту оформлення;
  • бездокументарну форму;
  • можливість відчужити сертифікат до закінчення строку на вторинному ринку.

Порівняно з облігацією реєстрація випуску відбувається протягом одного дня, а не 25. Банківський сертифікат — це перш за все результат двосторонніх домовленостей між банком та його клієнтом.

Члени Комітету під час голосування одноголосно підтримали законопроект. Прийняття законопроекту, на їхню думку, сприятиме розвитку ринку капіталу через мобілізацію фінансових ресурсів та їх ефективне використання, запровадження нового виду фінансових інструментів банків в бездокументарній формі, що є зручним та технологічним у його випуску та обігу.

До слова, Верховна Рада ухвалилаВ Україні з'явиться новий вид цінних паперів 1Рада спростила доступ інвесторам до ринку цінних паперів законопроект, який передбачає спрощення доступу міжнародним інвесторам на український ринок цінних паперів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: