fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Alibaba вперше проведе всесвітній розпродаж до Дня Холостяків

Alibaba vperše provede vsesvitnij rozprodaž do Dnja Holostjakiv
Китайський онлайн-гігант Alibaba планує зробити щорічний розпродаж до Дня Холостяків глобальним, пише Retail Gazette. У планах ритейлера — отримання та виконання 1 млрд замовлень протягом 24 годин
Kytajśkyj onlajn-gigant Alibaba planuje zrobyty ščoričnyj rozprodaž do Dnja Holostjakiv globaľnym, pyše Retail Gazette. U planah rytejlera — otrymannja ta vykonannja 1 mlrd zamovleń protjagom 24 godyn
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  День Холостяків — це китайське сучасне свято, яке щорічно відзначається 11 листопада, також відоме як 11:11 і присвячене людям, які не перебувають у шлюбі. Що відбуватиметься на День Холостяків. День масштабних розпродажів і знижок онлайн був вперше запущений Alibaba в 2009 році. Це — єдиний день у році, в якому відразу чотири одиниці. Вони символізують людей, що не перебувають у парі. У Китаї серйозно ставляться до магії цифр, і вважається, що саме цей день є одним з найбільш сприятливих в році для нових знайомств і започаткування стосунків. Свято увійшло в моду на початку 1990-х. За деякий час чимало китайських торгових центрів стали приурочувати до нього свої розпродажі. 2018 року Alibaba запустила свою стратегію нового ритейлу. Вона спрямована на просування Дня Холостяків за межі Китаю для міжнародних покупців через залучення платформ Alibaba. В тому числі — Tmall World, AliExpress і південно-східну азіатську компанію Lazada. Платформа Tmall вже зробила доступними для попереднього замовлення 500 тис одиниць товару. У свою чергу, онлайн-ритейлер сподівається побити рекордний прибуток за минулий рік в розмірі $25,3 млрд. Так співпало, що в цьому році День Холостяка припадає на неділю, що потенційно робить його більш популярним, ніж будь-коли. За даними Adobe, це можна порівняти з онлайн-продажами в період Black Friday в США, дохід від яких сягнув $5 млрд у 2017 році. До речі, пропонуємо ознайомитися з матеріалом,  в якому розповідається про один з найстародавніших трактатів планети про стратегію та тактику — Мистецтво війни (зокрема про те, як використовувати принципи Сунь-дзи для сучасного менеджменту).
Реклама 👇 Замовити

День Холостяків — це китайське сучасне свято, яке щорічно відзначається 11 листопада, також відоме як 11:11 і присвячене людям, які не перебувають у шлюбі.

Що відбуватиметься на День Холостяків

День масштабних розпродажів і знижок онлайн був вперше запущений Alibaba в 2009 році. Це — єдиний день у році, в якому відразу чотири одиниці. Вони символізують людей, що не перебувають у парі.

У Китаї серйозно ставляться до магії цифр, і вважається, що саме цей день є одним з найбільш сприятливих в році для нових знайомств і започаткування стосунків. Свято увійшло в моду на початку 1990-х. За деякий час чимало китайських торгових центрів стали приурочувати до нього свої розпродажі.

2018 року Alibaba запустила свою стратегію нового ритейлу. Вона спрямована на просування Дня Холостяків за межі Китаю для міжнародних покупців через залучення платформ Alibaba. В тому числі — Tmall World, AliExpress і південно-східну азіатську компанію Lazada. Платформа Tmall вже зробила доступними для попереднього замовлення 500 тис одиниць товару.

У свою чергу, онлайн-ритейлер сподівається побити рекордний прибуток за минулий рік в розмірі $25,3 млрд. Так співпало, що в цьому році День Холостяка припадає на неділю, що потенційно робить його більш популярним, ніж будь-коли. За даними Adobe, це можна порівняти з онлайн-продажами в період Black Friday в США, дохід від яких сягнув $5 млрд у 2017 році.

До речі, пропонуємо ознайомитисяAlibaba вперше проведе всесвітній розпродаж до Дня Холостяків 121 принцип «Мистецтва війни» Сунь-цзи для застосування в бізнесі з матеріалом,  в якому розповідається про один з найстародавніших трактатів планети про стратегію та тактику — «Мистецтво війни» (зокрема про те, як використовувати принципи Сунь-дзи для сучасного менеджменту).

Теґи: торгівля
Джерело: Retail Gazette

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: