Alibaba вперше проведе всесвітній розпродаж до Дня Холостяків

Čytaty latynkoju
Alibaba вперше проведе всесвітній розпродаж до Дня Холостяків

День Холостяків — це китайське сучасне свято, яке щорічно відзначається 11 листопада, також відоме як 11:11 і присвячене людям, які не перебувають у шлюбі.

Що відбуватиметься на День Холостяків

День масштабних розпродажів і знижок онлайн був вперше запущений Alibaba в 2009 році. Це — єдиний день у році, в якому відразу чотири одиниці. Вони символізують людей, що не перебувають у парі.

У Китаї серйозно ставляться до магії цифр, і вважається, що саме цей день є одним з найбільш сприятливих в році для нових знайомств і започаткування стосунків. Свято увійшло в моду на початку 1990-х. За деякий час чимало китайських торгових центрів стали приурочувати до нього свої розпродажі.

2018 року Alibaba запустила свою стратегію нового ритейлу. Вона спрямована на просування Дня Холостяків за межі Китаю для міжнародних покупців через залучення платформ Alibaba. В тому числі — Tmall World, AliExpress і південно-східну азіатську компанію Lazada. Платформа Tmall вже зробила доступними для попереднього замовлення 500 тис одиниць товару.

У свою чергу, онлайн-ритейлер сподівається побити рекордний прибуток за минулий рік в розмірі $25,3 млрд. Так співпало, що в цьому році День Холостяка припадає на неділю, що потенційно робить його більш популярним, ніж будь-коли. За даними Adobe, це можна порівняти з онлайн-продажами в період Black Friday в США, дохід від яких сягнув $5 млрд у 2017 році.

До речі, пропонуємо ознайомитися21 принцип «Мистецтва війни» Сунь-цзи для застосування в бізнесі з матеріалом,  в якому розповідається про один з найстародавніших трактатів планети про стратегію та тактику — «Мистецтво війни» (зокрема про те, як використовувати принципи Сунь-дзи для сучасного менеджменту).