fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Україні тестують онлайн-сервіс, який попереджає про перевірки бізнесу

V Ukraїni testujuť onlajn-servis, jakyj poperedžaje pro perevirky biznesu
На порталі inspections.gov.ua, що запрацював в Україні в тестовому режимі, 26 інспекційних органів із 33 відкрили інформацію про заплановані перевірки бізнесу та їхні результати. Про це повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі України
Na portali inspections.gov.ua, ščo zapracjuvav v Ukraїni v testovomu režymi, 26 inspekcijnyh organiv iz 33 vidkryly informaciju pro zaplanovani perevirky biznesu ta їhni rezuľtaty. Pro ce povidomljaje pres-služba Ministerstva ekonomičnogo rozvytku i torgivli Ukraїny
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Важливе завдання нової інспекційної системи — орієнтованість на платника податків. З цією метою на Інспекційному порталі створюється Кабінет управління ризиками з низкою інструментів. На часі дізнатися, якими саме інструментами зможуть користуватися представники бізнесу. Що відомо про новий сервіс . 26 інспекційних органів з 33 наразі вже долучилися до роботи на порталі та відкрили інформацію про свої перевірки. Станом на жовтень 2018 року в єдиній системі опубліковано майже 250 тис. планів та біля 48 тис. результатів вже проведених перевірок. Триває процес затвердження нових критеріїв ризику, що дасть змогу ефективніше планувати заходи контролю. На новому порталі можна буде скористатися такими інструментами: календарем запланованих перевірок; історією проведених перевірок та їхніми результатами; вичерпними чек-листами — вимогами до підприємців, з можливістю самоконтролю щодо кожної потенційної небезпеки; можливістю оцінити якість роботи інспектора, що стане основою для рейтингу інспекцій; можливістю вказати на обтяжливість конкретних вимог, що заважають працювати. Відзначимо, що ще навесні Уряд затвердив нову методологію управління ризиками, завдання інспекцій - визначити перелік небезпек для кожної сфери контролю та розробити комбінацію критеріїв для виявлення ризиків і розумного планування перевірок. Це дасть можливість рейтингувати субєкти та обєкти господарювання за балом ризикованості в кожній сфері, аби зосередитися на попередженні небезпек для найбільш ризикових. Нагадаємо, що визначено найкомфортніші міста та регіони України для ведення бізнесу. Дослідження проводили на основі 17 індикаторів, розроблених експертами Transparency International спільно з іноземними інвесторами, українськими компаніями та соціальними департаментами українських мерій у містах.
Реклама 👇 Замовити

Важливе завдання нової інспекційної системи — орієнтованість на платника податків. З цією метою на Інспекційному порталі створюється «Кабінет управління ризиками» з низкою інструментів. На часі дізнатися, якими саме інструментами зможуть користуватися представники бізнесу.

Що відомо про новий сервіс 

26 інспекційних органів з 33 наразі вже долучилися до роботи на порталі та відкрили інформацію про свої перевірки. Станом на жовтень 2018 року в єдиній системі опубліковано майже 250 тис. планів та біля 48 тис. результатів вже проведених перевірок. Триває процес затвердження нових критеріїв ризику, що дасть змогу ефективніше планувати заходи контролю.

На новому порталі можна буде скористатися такими інструментами:

  • календарем запланованих перевірок;
  • історією проведених перевірок та їхніми результатами;
  • вичерпними чек-листами — вимогами до підприємців, з можливістю самоконтролю щодо кожної потенційної небезпеки;
  • можливістю оцінити якість роботи інспектора, що стане основою для рейтингу інспекцій;
  • можливістю вказати на обтяжливість конкретних вимог, що заважають працювати.

Відзначимо, що ще навесні Уряд затвердив нову методологію управління ризиками, завдання інспекцій – визначити перелік небезпек для кожної сфери контролю та розробити комбінацію критеріїв для виявлення ризиків і розумного планування перевірок. Це дасть можливість рейтингувати суб’єкти та об’єкти господарювання за балом ризикованості в кожній сфері, аби зосередитися на попередженні небезпек для найбільш ризикових.

Нагадаємо, що визначеноВ Україні тестують онлайн-сервіс, який попереджає про перевірки бізнесу 1Визначено найкомфортніші міста та регіони України для ведення бізнесу найкомфортніші міста та регіони України для ведення бізнесу. Дослідження проводили на основі 17 індикаторів, розроблених експертами Transparency International спільно з іноземними інвесторами, українськими компаніями та соціальними департаментами українських мерій у містах.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: