fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Визначено найкомфортніші міста та регіони України для ведення бізнесу

Vyznačeno najkomfortniši mista ta regiony Ukraїny dlja vedennja biznesu
Офіс ефективного регулювання (BRDO) та Союз Українських Підприємців представили рейтинг Regional Doing Business щодо комфортності ведення бізнесу в різних українських регіонах. Паралельно Українське представництво мережі Transparency International визначило прозорість інвестування у 100 українських містах
Ofis efektyvnogo reguljuvannja (BRDO) ta Sojuz Ukraїnśkyh Pidpryjemciv predstavyly rejtyng Regional Doing Business ščodo komfortnosti vedennja biznesu v riznyh ukraїnśkyh regionah. Paraleľno Ukraїnśke predstavnyctvo mereži Transparency International vyznačylo prozorisť investuvannja u 100 ukraїnśkyh mistah
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Як визначали найоптимальніші міста. Дослідження проводили на основі 17 індикаторів, розроблених експертами Transparency International спільно з іноземними інвесторами, українськими компаніями та соціальними департаментами українських мерій у містах. Як інформує ЛІГА, у містах перевірили наявність антикорупційних програм, чинну політику щодо конфлікту інтересів у міських радах та діяльність підприємств кожного міста, а також можливості в інвестиційній сфері. ТОП-3 списку склали Івано-Франківськ (15 з 20 балів), Київ (12,7) та Вінниця (12). Як визначали регіони, в який найкомфортніше вести бізнес в Україні. За словами авторів рейтингу Regional Doing Business-2018, в основу було покладено адаптовану методологію Всесвітнього банку та результати анкетування понад 1,3 тис компаній у всіх областях України (крім тимчасово окупованої території). Оцінювання відбувалося за 6 ключовими напрямками щодо взаємодії підприємців та державних установ і організацій, а саме: створення нового підприємства; сплата місцевих податків та зборів; складність отримання дозволів на забудову; оформлення земельних ділянок під обєкти нерухомості; легкість підключення до електромереж; зручність та якість надання електронних державних послуг у регіоні. За цим рейтингом першість здобула Вінницька область (334 бали з 600 можливих). Втім, недоліком тут є якість електронних послуг. У першу трійку також увійшли Івано-Франківщина (332 бали) та Житомирщина (313 балів). Раніше ми інформували про позиції України у міжнародному рийтингу відкритості даних держави та бізнесу.
Реклама 👇 Замовити

Як визначали найоптимальніші міста

Дослідження проводили на основі 17 індикаторів, розроблених експертами Transparency International спільно з іноземними інвесторами, українськими компаніями та соціальними департаментами українських мерій у містах. Як інформує «ЛІГА», у містах перевірили наявність антикорупційних програм, чинну політику щодо конфлікту інтересів у міських радах та діяльність підприємств кожного міста, а також можливості в інвестиційній сфері.

ТОП-3 списку склали Івано-Франківськ (15 з 20 балів), Київ (12,7) та Вінниця (12).

Як визначали регіони, в який найкомфортніше вести бізнес в Україні

За словами авторів рейтингу Regional Doing Business-2018, в основу було покладено адаптовану методологію Всесвітнього банку та результати анкетування понад 1,3 тис компаній у всіх областях України (крім тимчасово окупованої території). Оцінювання відбувалося за 6 ключовими напрямками щодо взаємодії підприємців та державних установ і організацій, а саме: створення нового підприємства; сплата місцевих податків та зборів; складність отримання дозволів на забудову; оформлення земельних ділянок під об’єкти нерухомості; легкість підключення до електромереж; зручність та якість надання електронних державних послуг у регіоні.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

За цим рейтингом першість здобула Вінницька область (334 бали з 600 можливих). Втім, недоліком тут є якість електронних послуг. У першу трійку також увійшли Івано-Франківщина (332 бали) та Житомирщина (313 балів).

Визначено найкомфортніші міста та регіони України для ведення бізнесу

Раніше ми інформувалиВизначено найкомфортніші міста та регіони України для ведення бізнесу 1Україна посіла 17 місце у світовому рейтингу відкритості даних про позиції України у міжнародному рийтингу відкритості даних держави та бізнесу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: