fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Україні фізичні особи зможуть подавати на банкрутство та реструктуризацію боргу

V Ukraїni fizyčni osoby zmožuť podavaty na bankrutstvo ta restrukturyzaciju borgu
Верховна Рада України прийняла Кодекс з процедур банкрутства в другому читанні. За відповідний законопроект № 8060 проголосували 237 народних депутатів, інформує «Економічна Правда»
Verhovna Rada Ukraїny pryjnjala Kodeks z procedur bankrutstva v drugomu čytanni. Za vidpovidnyj zakonoproekt № 8060 progolosuvaly 237 narodnyh deputativ, informuje «Ekonomična Pravda»
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Цим Кодексом встановлено умови та порядок відновлення платоспроможності боржника-юридичної особи або визнання його банкрутом з метою задоволення вимог кредиторів, а також відновлення платоспроможності фізичної особи. Метою документа є підвищення ефективності процедур банкрутства, рівня захищеності прав кредиторів, вдосконалення процедури продажу майна боржника на аукціоні, зазначили у парламенті. Що зможуть фізичні особи внаслідок ухвалення нового законодавства. Метою документа є підвищення рівня виконання контрактів і судових рішень, врегулювання відносин з відновлення платоспроможності фізичних осіб, які опинилися у важкій фінансовій ситуації і потребують допомоги з боку держави. Документ передбачає можливість визнавати банкрутами фізичних осіб. До прийняття закону в чинному законодавстві такої опції не було. Справи про банкрутство фізосіб будуть розглядати господарські суди за участю арбітражного керуючого. Будуть доступні дві процедури урегулювання — судова й досудова. Фізичні особи зможуть в суді домовитися про реструктуризацію або задовольнити вимоги кредитора. При цьому не підлягають реструктуризації та списанню борги за кредитами, взятих боржником на відпочинок, розваги, покупку предметів розкоші, а також борги, що зявилися через участь в азартних іграх та парі. Очільник комітету з питань економічної політики Андрій Іванчук уточнив, що до цього законопроекту до другого читання надійшло понад 1,3 тис поправок, з яких приблизно 40% були відхилені. За його словами, під час доопрацювання кодексу була змінена його структура: з тіла законопроекту випали цілі норми, наприклад, мирова угода, і всі правки, які повязані з мировою угодою, втратили свою актуальність. Глава комітету додав, що був відхилений блок поправок про введення системи автоматизованого арешту рахунків, бо ця норм раніше не отримала підтримки в парламенті. Кодекс набуде чинності за 6 місяців, вже у 2019 році. Раніше ми інформували про ухвалення українським парламентом законодавства щодо концесій.
Реклама 👇 Замовити

Цим Кодексом встановлено умови та порядок відновлення платоспроможності боржника-юридичної особи або визнання його банкрутом з метою задоволення вимог кредиторів, а також відновлення платоспроможності фізичної особи. Метою документа є підвищення ефективності процедур банкрутства, рівня захищеності прав кредиторів, вдосконалення процедури продажу майна боржника на аукціоні, зазначили у парламенті.

Що зможуть фізичні особи внаслідок ухвалення нового законодавства

Метою документа є підвищення рівня виконання контрактів і судових рішень, врегулювання відносин з відновлення платоспроможності фізичних осіб, які опинилися у важкій фінансовій ситуації і потребують допомоги з боку держави.

Документ передбачає можливість визнавати банкрутами фізичних осіб. До прийняття закону в чинному законодавстві такої опції не було. Справи про банкрутство фізосіб будуть розглядати господарські суди за участю арбітражного керуючого. Будуть доступні дві процедури урегулювання — судова й досудова.

Фізичні особи зможуть в суді домовитися про реструктуризацію або задовольнити вимоги кредитора. При цьому не підлягають реструктуризації та списанню борги за кредитами, взятих боржником на відпочинок, розваги, покупку предметів розкоші, а також борги, що з’явилися через участь в азартних іграх та парі.

Очільник комітету з питань економічної політики Андрій Іванчук уточнив, що до цього законопроекту до другого читання надійшло понад 1,3 тис поправок, з яких приблизно 40% були відхилені. За його словами, під час доопрацювання кодексу була змінена його структура: з тіла законопроекту випали цілі норми, наприклад, мирова угода, і всі правки, які пов’язані з мировою угодою, втратили свою актуальність. Глава комітету додав, що був відхилений блок поправок про введення системи автоматизованого арешту рахунків, бо ця норм раніше не отримала підтримки в парламенті. Кодекс набуде чинності за 6 місяців, вже у 2019 році.

Раніше ми інформувалиВ Україні фізичні особи зможуть подавати на банкрутство та реструктуризацію боргу 1Верховна Рада ухвалила новий законопроект «Про концесії» про ухвалення українським парламентом законодавства щодо концесій.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: