fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Мінфін спростив для підприємців правила роботи з касовими апаратами

Minfin sprostyv dlja pidpryjemciv pravyla roboty z kasovymy aparatamy
Мінфін звільнив підприємців від щоденного вклеювання фіскальних звітних чеків у розрахункові книжки, повідомляє видання Minfin
Minfin zviľnyv pidpryjemciv vid ščodennogo vklejuvannja fiskaľnyh zvitnyh čekiv u rozrahunkovi knyžky, povidomljaje vydannja Minfin
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Для підприємців це можливість швидше реєструвати касові апарати та менше часу проводити за паперами. Набув чинності наказ Міністерства фінансів № 773, який передбачає зміни до порядків реєстрації та застосування касових апаратів, а також ще низку змін, про які йдеться далі в матеріалі. Що зміниться в роботі підприємців. Як зазначено на сайті Мінфіна, дотепер підприємці, щоб зареєструвати касовий апарат, тратили не тільки гроші, але й час – в середньому, п’ять днів. А це – простій у роботі і недоотриманий дохід. Новий порядок реєстрації спрощує цей процес. ДФС створює реєстр екземплярів РРО — реєстраторів розрахункових операцій, тобто касових апаратів — та реєстр центрів сервісного обслуговування, які міститимуть всю необхідну інформацію про РРО. Це дасть можливість субєктам — власникам РРО реєструвати їх в один крок за один день, подавши лише одну заяву за спрощеною формою. Наказ скасовує також вимогу вклеювати звітні чеки в книгу обліку розрахункових операцій  наприкінці кожного дня. Більше того, відтепер підприємці зможуть не використовувати книги КОРО, але, якщо касовий апарат зламався або відсутня електроенергія, він зобов’язаний припинити продаж або надання послуг до відновлення роботи касових апаратів. Нагадаємо, раніше ми вже анонсували новину, щодо роботи касових апаратів. Тоді Мінфін презентував для публічного обговорення проект наказу.
Реклама 👇 Замовити

Для підприємців це можливість швидше реєструвати касові апарати та менше часу проводити за паперами. Набув чинності наказ Міністерства фінансів № 773, який передбачає зміни до порядків реєстрації та застосування касових апаратів, а також ще низку змін, про які йдеться далі в матеріалі.

Що зміниться в роботі підприємців

Як зазначено на сайті Мінфіна, дотепер підприємці, щоб зареєструвати касовий апарат, тратили не тільки гроші, але й час – в середньому, п’ять днів. А це – простій у роботі і недоотриманий дохід. Новий порядок реєстрації спрощує цей процес.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

ДФС створює реєстр екземплярів РРО — реєстраторів розрахункових операцій, тобто касових апаратів — та реєстр центрів сервісного обслуговування, які міститимуть всю необхідну інформацію про РРО. Це дасть можливість суб’єктам — власникам РРО реєструвати їх в один крок за один день, подавши лише одну заяву за спрощеною формою.

Наказ скасовує також вимогу вклеювати звітні чеки в книгу обліку розрахункових операцій  наприкінці кожного дня. Більше того, відтепер підприємці зможуть не використовувати книги КОРО, але, якщо касовий апарат зламався або відсутня електроенергія, він зобов’язаний припинити продаж або надання послуг до відновлення роботи касових апаратів.

Нагадаємо, раніше ми вже анонсувалиМінфін спростив для підприємців правила роботи з касовими апаратами 1Мінфін спростить реєстрацію касових апаратів новину, щодо роботи касових апаратів. Тоді Мінфін презентував для публічного обговорення проект наказу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: